Chcesz podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego? Zobacz co oferuje aplikacja "Adoptuj życie". Z jej usług korzystają tysiące osób na całym świecie

1
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

Aplikacja "Adoptuj życie" to mobilny asystent dla osób, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zainstalowanie polskiej aplikacji pro-life jest bardzo proste. Tłumaczenie na różne języki pozwala dotrzeć do ludzi z innych krajów.

Aplikacja "Adoptuj życie" to mobilny asystent dla osób, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Stworzyła ją Fundacja Małych Stópek.Wiceprezes fundacji Paulina Rylska wskazała, że to przydatne narzędzie w obecnych czasach, gdzie młodzi ludzie bardzo często korzystają ze zdobyczy technologicznych.

Jako osoby młode pracujące w Fundacji zobaczyliśmy, że smartfon jest narzędziem, które towarzyszy nam codziennie. Dlaczego nie towarzyszyłby i nie wspierał nas w modlitwie? - podkreśliła wiceprezes Fundacji, Paulina Rylska.

Aplikacja towarzyszy w szczególnej dziewięciomiesięcznej modlitwie za życie poczęte, o jego ochronę, o to, by mogło ono przyjść na świat, by mogło po prostu żyć.

Aplikacja codziennie przypomina o tym, że należy się pomodlić, iż dziecko duchowo adoptowane czeka na nasza modlitwę – powiedziała Paulina Rylska.

W rozwijanym menu aplikacji znajdziemy między innymi treść codziennej modlitwy za życie poczęte oraz propozycje rozważań różańcowych. Aplikacja pomaga nie tylko w kwestiach duchowych. Można również zobaczyć i usłyszeć rozwój dziecka na danym etapie ciąży.

Maluch każdego dnia sam opowie ci, co się u niego dzieje. Zobaczysz, jak rzeczywiście wygląda oraz usłyszysz echo jego serca - słyszymy w spocie prezentującym aplikację.

Czytaj więcej: Czy NFZ posiada środki, aby sfinansować świadczenia nielimitowane? Minister finansów odpowiada

Z polskiej aplikacji korzysta tysiące osób na świecie

Jak przekazał Adrian Perec z Fundacji Małych Stópek zainstalowanie polskiej aplikacji pro-life jest bardzo proste. Wystarczy pobrać ją na telefonie w sklepach Google Play, Appstore lub App Gallery i zainstalować na urządzeniu.

Aplikację „Adoptuj życie” może pobrać każdy, kto jest użytkownikiem smartfona. Możemy ją pobrać ze sklepu Google Play, Appstore albo App Galery, jest ona całkowicie za darmo - wyjaśnił Adrian Perec.

Warto podkreślił, że aplikacja dostępna jest w kilkunastu językach. Tłumaczenie jej na język portugalski koordynował biskup pomocniczy Rio de Janeiro, ks. bp Zdzisław Błaszczyk. Tylko w Brazylii z aplikacji "Adoptuj Życie" korzysta około 15 tys. osób. Dostępne są również tłumaczenia w innych językach co ułatwia jej obsługę przez ludzi z innych krajów.

Źródło: radiomaryja.pl

Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo