Wspieraj wolne media

Marsz Milczenia w Warszawie. Prezesowi partii Niepodległość groziło niebezpieczeństwo. Bąkiewicz: "Ten człowiek rozmawiał z kimś przez telefon, mówiąc, że mnie zamorduje"

0
0
0
Prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz
Prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz / Fot. TVMN

Prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz miał zostać zaatakowany przez pewnego mężczyznę w trakcie piątkowego Marszu Milczenia. Policja na szczęście udaremniła tę krwawą próbę. Teraz Bąkiewicz uchylił rąbka tajemnicy z tego niebezpiecznego wydarzenia.

Prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz miał zostać zaatakowany przez pewnego mężczyznę w trakcie piątkowego Marszu Milczenia. Policja na szczęście udaremniła tę krwawą próbę.

Podczas Marszu Milczenia w Warszawie Policja udaremniła próbę ataku nożownika - poinformował Robert Bąkiewicz, prezes partii Niepodległość.

Warto przypomnieć, że manifestacja była upamiętnieniem zamordowanego przez imigrantów na granicy polsko-białoruskiej żołnierza oraz wyrazem poparcia dla wszystkich mundurowych pełniących służbę w obronie Ojczyzny.

Czytaj więcej: Dziwne zachowanie byłej prezydent Warszawy. Zobacz co zrobiła Hanna Gronkiewicz-Waltz. Kalinowski: "Przyszła na miejsce, pokręciła się i uciekła tuż przed nagraniem"

Bąkiewicz opowiedział o piątkowym incydencie w trakcie Marszu Milczenia

W poniedziałek gościem redaktora Olivera Pochwata w programie TV Media Narodowe "Temat Dnia" był prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz. Opowiedział on w programie między innymi o Marszu Milczenia oraz o groźbie skierowanej przeciwko niemu. Chodzi o udaremniony przez policję atak nożownika.

Policjanci nie udzielili mi informacji. Nie mam wystarczającej wiedzy, by komentować. Z tego co zrozumiałem, ten człowiek rozmawiał z kimś przez telefon, mówiąc, że mnie zamorduje - przekazał prezes partii Niepodległość.

Bąkiewicz podziękował również służbom za zachowanie profesjonalizmu.

Chciałbym podziękować za to, że policjanci zachowali się profesjonalnie, bez uprzedzeń politycznych - zaznaczył Robert Bąkiewicz.

Cały wywiad z Robertem Bąkiewiczem można obejrzeć na platformie Facebook, Banbye oraz na kanałach telewizyjnych i aplikacji TV Media Narodowe. 

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo