Osoby zaszczepione na COVID-19 są mniej płodne? Interesujące wyniki badań. Na zachodzie powstają specjalne grupy randkowe

2
0
1
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

Na Zachodzie zaobserwowano ciekawy trend w tzw. bankach nasienia. Kobiecie, która chce urodzić zdrowe dziecko, zaleca się skorzystanie z usług nieszczepionych na COVID-19 dawców plemników.

W najbardziej zaszczepionych przeciwko COVID-19 krajach zachodnich wskaźnik urodzeń w dalszym ciągu spada. Rośnie liczba osób, bezpłodnych poronień i martwych urodzeń. Statystycznie problem zaczął się około dziewięciu miesięcy po rozpoczęciu kampanii tzw. szczepień na koronawirusa.

5 listopada brytyjski "Daily Mail" doniósł, że istnieje duży, czarny rynek nieszczepionej spermy, czyli nasienia mężczyzn, którzy zdecydowali się nie szczepić na COVID-19. Najwyraźniej wiele kobiet straciło wiarę w bezpieczeństwo zastrzyków genetycznych lub nie ma dzieci z zaszczepionymi mężczyznami. Jednak ten sam "Daily Mail" negował zagrożenie, jakie stwarzają substancje eksperymentalne dla narządów płciowych, płodności i ciąży.

Czytaj więcej: Filadelfia wspiera agendę aborcyjną. Mieszkańcy zmuszeni do płacenia za mordowanie nienarodzonych dzieci. Polityczny język Departamentu Zdrowia

Banki nasienia dla niezaszczepionych

"Daily Mail" doniósł m.in. o Jonathanie Davidzie Rinaldim, Amerykaninie, który przed pandemią Covida prowadził największą w Stanach Zjednoczonych platformę dawstwa nasienia na Facebooku. Jego zdaniem zapotrzebowanie na nieszczepione nasienie ogromnie wzrosło w ramach globalnych kampanii szczepień. Założył więc kolejną platformę, aby sprostać temu zapotrzebowaniu. Wielkość jego nowej grupy, liczącej 250 członków, nadal pozostawia wiele do życzenia, ale wydaje się już na tyle groźna, że ​​media systemowe napisały własny artykuł.

Artykuł skupia się oczywiście na założeniu, że szczepienia nie są odpowiedzialne za spadek liczby urodzeń ani inne skutki uboczne w tym obszarze. Opiera się to na oświadczeniach amerykańskiego CDC. Natomiast "Report24" od 2021 roku informuje o znanych problemach z narządami rozrodczymi i ciążami. Problemem zajął się także niemiecki patolog Arne Burkhardt, który niestety zmarł.

Dla mediów głównego nurtu, takich jak "Daily Mail", jest to fałszywe wyobrażenie rzeczywistości. Ale z drugiej strony tego typu publikacje poświęcają temu tematowi dużo miejsca i nie można do końca zaprzeczyć wrażeniu, że redaktorzy celowo reklamują właśnie takie grupy nieszczepionych. 

Ekspert "Daily Mail" dr Lanny Wilson kierownik katedry położnictwa i ginekologii w Avalon University School of Medicine w Youngstown w stanie Ohio, powiedziała, że ​​po szczepieniu na COVID-19 nie ma powodu martwić się o płodność. Statystyki urodzeń zachodnich krajów mówią jednak innym językiem - w ciągu ostatnich 3 lat dramatycznie wzrosła liczba bezpłodności i poronień.

Czytaj więcej: Tragiczna sytuacja na onkologii. Do naboru tej specjalizacji zgłasza się coraz mniej chętnych. Lekarze i rezydenci narzekają na długi czas rezydentury

Dramatyczny spadek urodzeń w Niemczech i specjalne grupy randkowe dla zaszczepionych

W Niemczech urząd statystyczny Destatis opublikował niedawno artykuł pt. Spadek urodzeń będzie kontynuowany w 2023 r.

Po tym, jak liczba urodzeń w 2022 r. spadła o 7,1% do 738 819 dzieci w porównaniu z rokiem poprzednim, w 2023 r. spadek liczby urodzeń był kontynuowany. Według wstępnych informacji od stycznia do lipca 2023 r. urodziło się 399 tys. dzieci. To o 6,3% mniej urodzeń niż w tym samym okresie 2022 r. Spośród wszystkich urodzonych 46% to pierwsze dzieci matki, 35% to drugie dzieci, a 19% to trzecie lub kolejne dzieci matki.

W wielu krajach popularne stały się randki nieszczepione. Na przykład w Austrii na Telegramie istnieje grupa "Nieszczepieni single", ale przy odrobinie cierpliwości można znaleźć znacznie więcej grup tego typu.

Źródło: magnapolonia.org

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
2
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo