Zabawna sytuacja w Sejmie. Berkowicz przekazał Hołowni...woreczek z uszkami. Posłowie nie mogli powstrzymać się od śmiechu [WIDEO]

0
17
1
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Youtube

Poseł Konfederacji Konrad Berkowicz podczas swojego wystąpienia w Sejmie poruszył temat czekającej na procedowanie i głosowanie ustawy jego ugrupowania w sprawie kwoty wolnej od podatku. W pewnym momencie za sprawą Berkowicza doszło do zabawnej sytuacji.

Poseł Konfederacji Konrad Berkowicz podczas swojego wystąpienia w Sejmie poruszył temat czekającej na procedowanie i głosowanie ustawy jego ugrupowania w sprawie kwoty wolnej od podatku. Przypomniał Marszałkowi Szymonowi Hołowni o jego obietnicy w sprawie pozbycia się tzw. zamrażarki sejmowej, gdzie trafiały projekty ustaw. 

Na początku tej kadencji obiecał pan, że zlikwiduje zamrażarkę sejmową. Tymczasem my tożsamy z pańskim postulatem, panie premierze o zwiększenie kwoty wolnej od podatku w pierwszy dzień tej kadencji i ten projekt leży w zamrażarce prawie trzy miesiące - powiedział poseł Konfederacji Konrad Berkowicz.

Czytaj więcej: Dzień głosowań w Sejmie. Znamy przyszłość obywatelskiego projektu Stop LGBT. Zobacz jak zagłosowali posłowie

Zabawny happening posła Berkowicz. Posłowie nie mogli powstrzymać łez

Najbardziej zaskakującym i zabawnym momentem było wręczenie Marszałkowi Hołowni przez posła Berkowicza woreczka z uszkami. 

Bardzo proszę otworzyć szeroko tę zamrażarkę, a jak mimo wszystko nie uda się poddać pod głosowanie projektu, to proszę mi zamrozić uszka z grzybami - powiedział Berkowicz wręczając worek z uszkami.

W tym momencie Marszałek Szymon Hołownia i cała sala plenarna głośno zaśmiała się z tego sejmowego happeningu posła Berkowicza.

W momencie rozmrażania będą akurat na przyszłe święta Bożego Narodzenia - dodał poseł Konfederacji.

Marszałek odpowiedział Berkowiczowi, że uszka zostaną podane członkom konwentu seniorów na najbliższym spotkaniu. 

Na pewno położę je obok ustawy Konfederacji tylko kłopot będzie taki, że się szybko rozmrożą. Przyjmuje je z wdzięcznością i zaproszę Konwent Seniorów na wyserwowane uszka. Jeśli miałby pan inne pomysły co do cateringu, to serdecznie zapraszam - odpowiedział Szymon Hołownia.

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
17
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo