Szokujące poglądy Agnieszki Holland. Mężczyźni nie będą mogli głosować? Znana reżyserka niczym Korwin-Mikke nie lubi demokracji

1
0
2
Agnieszka Holland
Agnieszka Holland / Fot. Youtube

W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" popularna reżyserka Agnieszka Holland udzieliła szokującej wypowiedzi. Dotyczyła ona praw wyborczych w Polsce dla mężczyzn. Podzieliła się ona kontrowersyjnym pomysłem. W czasie konfrontacji na Campus Polska Przyszłości podtrzymała ona swoją opinię.

W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" popularna reżyserka Agnieszka Holland udzieliła szokującej wypowiedzi, gdzie narzekała na rzekome prześladowania polityczne na kobietach dokonywane przez mężczyzn. Jej zdaniem należałoby odebrać prawa wyborcze mężczyznom na kilkanaście lat, aby zamiast patriotyzmu, czy nacjonalizmu zapanowały w Polsce radykalne postulaty lewicy i globalistów.

W męskim, testosteronowym, nacjonalistycznym projekcie politycznym, który jest jednocześnie lękowy i narcystyczny, doszliśmy do granicy, za którą bardzo trudno jest zmienić politykę tak, by nagle inne wartości zaczęły grać główną rolę. Mam więc prosty pomysł, żeby na trzy kadencje zawiesić prawa wyborcze mężczyzn.Tylko czynne - nie będą mogli głosować, ale będą mogli być wybierani - wyznała Agnieszka Holland w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Czytaj więcej: Kontrowersyjny mecenas na listach Koalicji Obywatelskiej. Roman Giertych zabrał głos w sprawie aborcji. "Uważam aborcję za coś złego, choć czasem dopuszczalnego"

Faszystowska twarz znanej reżyserki?

O właśnie tę wypowiedź dopytywał się jeden z uczestników Campus Polska Przyszłości, student Universita Bocconi Michał Gulczyński. 

No wie pan, to był kontrowersyjny pomysł. Zgadzam się, ale jakże inspirujący - stwierdziła reżyserka.

W tym momencie na sali, uczestnicy panelu nie mogli powstrzymać się od swoistej radości i oklasków 

Przy czym nie jest to tak, abym chciała wam to koledzy odebrać na wieczność, albo na stulecia, czy tysiąclecia jak to się stał z prawami wyborczymi kobiet, w końcu mamy je bardzo niedawno. Na dwanaście lat, na trzy kadencje - podkreśliła Agnieszka Holland.

Uczestnicy tego zgromadzenia dalej przyklaskiwali pomysłom rodem z najgorszych i słusznie minionych czasów, gdzie królował niemiecki nazim i rosyjski bolszewizm, a później komunizm.

Źródło: tvmn.pl, twitter.com/x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo