Wspieraj wolne media

Stan Massachusetts uruchamia kampanię na temat "niebezpieczeństw" związanych z ośrodkami antyaborcyjnymi

1
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Stanowy Departament Zdrowia Publicznego Masschusetts w USA rozpoczął "kampanię informacyjną", kosztującą ponad milion dolarów, która zwraca uwagę na "niebezpieczeństwa" związane z ośrodkami pomagającymi kobietom w ciąży. Powód? Tego typu placówki zagrażają wynikom finansowym przemysłu aborcyjnego.

  • Gubernator stanu Massachusetts Maura Healy rozpoczęła “pierwszą w kraju publiczną kampanię edukacyjną”, która ma na celu zwrócenie uwagi na tzw. “niebezpieczeństwa” stwarzane przez ośrodki pomocy kobietom w ciąży.
  • Władze Massachusetts są zdania, że “ośrodki antyaborcyjne dostarczają dezinformacji na temat usług aborcyjnych, aby uniemożliwić ludziom dokonanie świadomego wyboru dotyczącego ich opieki”.
  • Organizacja zajmująca się systemowo opieką nad kobietami w ciąży, Pregnancy Care Alliance of Massachusetts (PCA) zaznaczyła, że “zapewnia miliony dolarów bezpłatnego wsparcia i opieki dla tysięcy kobiet rocznie, które stoją w obliczu planowanej i nieplanowanej ciąży”.
  • Zobacz także: Zadłużenia cudzoziemców względem szpitali. Matecki: Złożę do Ministerstwa Zdrowia interpelację poselską

Gubernator stanu Massachusetts Maura Healy rozpoczęła “pierwszą w kraju publiczną kampanię edukacyjną”, która ma na celu zwrócenie uwagi na tzw. “niebezpieczeństwa” stwarzane przez ośrodki pomocy kobietom w ciąży.

W rzeczywistości inicjatywa ta jest oszczerczą kampanią skierowaną przeciwko organizacjom zapewniającym ratunek przyszłym matkom i młodym rodzinom, którzy potrzebują środków i pomocy, a wszystko dlatego, że ośrodki te nie promują aborcji - zwrócił uwagę portal LiveAction.org.

Kampania przeciw ośrodkom pomocy kobietom w ciąży

Władze Massachusetts są zdania, że “ośrodki antyaborcyjne dostarczają dezinformacji na temat usług aborcyjnych, aby uniemożliwić ludziom dokonanie świadomego wyboru dotyczącego ich opieki”.

W Massachusetts  jesteśmy zaangażowani w ochronę i poszerzanie dostępu do bezpiecznej i legalnej aborcji - powiedziała Healy.

Czytaj także: Szpital odmówił zabijania poprzez aborcję. Ministerstwo żąda olbrzymiej kary

Domy samotnej matki pomagają kobietom

Centra pomocy dla kobiet w ciąży i domy samotnych matek oferują różnorodne usługi, w tym prywatne konsultacje lekarskie, badania na choroby weneryczne, testy ciążowe, badania ultrasonograficzne oraz artykuły dla kobiet w ciąży. 

Organizacja zajmująca się systemowo opieką nad kobietami w ciąży, Pregnancy Care Alliance of Massachusetts (PCA) zaznaczyła, że “zapewnia miliony dolarów bezpłatnego wsparcia i opieki dla tysięcy kobiet rocznie, które stoją w obliczu planowanej i nieplanowanej ciąży”.

Kobiety obsługiwane przez centra pomocy dla kobiet w ciąży w przeważającej mierze zgłaszają pozytywne doświadczenia. Jednak administracja Healey i inni politycy w stanie realizują swój skrajny program aborcyjny, wykorzystując kampanię finansowaną przez podatników w celu dyskredytacji naszych ośrodków - czytamy w oświadczeniu organizacji.

Z raportu Charlotte Lozier Institute opublikowanego w 2022 r. wynika, że ​​w ciągu zaledwie pięciu lat ośrodki pomocy kobietom w ciąży uratowały życie ponad 800 000 osób.

Źródło: liveaction.org

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo