Przestępczość aborcyjna w Polsce. Jak działają polskie służby po wyroku Trybunału Konstytucyjnego? Korzekwa-Kaliszuk: "Dopóki nie będzie woli, dopóty te przestępstwa będą miały miejsce"
Ochrona życia i walka z zabijaniem dzieci nienarodzonych jest nieustannie ważnym tematem w naszym społeczeństwie. Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego z października 2020 roku Polska stała się jednym z krajów posiadających najlepiej chroniące życie prawo.
- Ochrona nienarodzonego życia jest bardzo istotnym aspektem dla dobrego funkcjonowania społeczeństwa, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
- W 2020 roku Trybunał Konstytucyjny wydał długo oczekiwany wyrok chroniący dzieci lepiej jak dotychczas.
- Prezes Fundacji Proelio Magdalena Korzekwa-Kaliszuk wyjaśniła ostatnio jak działo prawo aborcyjne w Polsce i jak reagują służby.
- Zobacz także: Hiszpański rząd przyjął kontrowersyjną ustawę o zmianie płci. Narasta społeczne oburzenie deprawacją małych dzieci. Nauczyciele stoją wyżej niż rodzice dzieci
Ochrona życia i walka z zabijaniem dzieci nienarodzonych jest nieustannie ważnym tematem w naszym społeczeństwie. Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego z października 2020 roku Polska stała się jednym z krajów posiadających najlepiej chroniące życie prawo. Jednak przestępczość aborcyjna niestety kwitnie.
Paragrafy dotyczące podżegania i pomocy w aborcji niestety wydają się martwe. Feministyczne, lewicowe organizacje nieustannie pomagają kobietom w zabijaniu ich własnych nienarodzonych dzieci, co więcej chwalą się tym publicznie, jednak żadnych konsekwencji z tego tytułu nie ponoszą.
Aborcja w Polsce - jak działają służby?
Jak zauważyła prezes Fundacji Proelio Magdalena Korzekwa-Kaliszuk organizacje aborcyjne w Polsce i na świecie zawyżają swoje dane na temat dokonywanych aborcji. W ten sposób chcą zaznaczyć, że ten przerażający czyn zyskuje akceptację społeczną.
Skomentowała ona również ostatni przypadek skazania przez sąd aborcyjnej działaczki, za próbę wsparcia kobiety w dokonaniu aborcji farmakologicznej.
Dopóki nie będzie wyraźnej woli policji, prokuratury, żeby ścigać te przestępstwa, dopóty będą miały one miejsce - powiedziała Magdalena Korzekwa-Kaliszuk.
Źródło: afirmacja.info