Wspieraj wolne media

Na Podkarpaciu chcą przyjmować imigrantów? Rząd zamierza ściąga obcych przybyszów? Niepokojący list od Inspektora Nadzoru Budowlanego

0
0
3
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/EPA/STEPHANIE LECOCQ

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej Marcin Kowalski opublikował list od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu mgr. inż. Jacka Zaśko. Treść listu dotyczy budynków zdolnych do zakwaterowania imigrantów.

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej Marcin Kowalski opublikował list od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu mgr. inż. Jacka Zaśko. Treść listu dotyczy budynków zdolnych do zakwaterowania imigrantów.

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu zwraca się z prośbą o wskazanie, czy na terenie Państwa gminy występują obiekty budowlane służące do zbiorowego zakwaterowania uchodźców - czytamy w liście.

Inspektor poprosił również przedstawicieli gmin z powiatu tarnobrzeskiego, aby do 12. lipca tego roku wskazali adresy takich budynków oraz ich zarządców. Oficjalnym powodem takiej prośby jest chęć przeprowadzenia kontroli.

Imigranci w Polsce sieją postrach u kobiet?

Użytkowniczka portalu X podzieliła się pewną relacją ze spotkania w Warszawie imigranta z Ugandy. Z pozoru miły ciemnoskóry przybysz zapytał się na początku o taksówkę i pomoc w jej zdobyciu. Jednakże z biegiem rozmowy, imigrant stał się bardzo otwarty, co zaczęło niepokoić dziewczynę, która nagrała część konwersacji. 

Dzisiaj miałam do czynienia a osiągnięciami rządu Tuska, siedząc na ławce podszedł do mnie ciemnoskóry facet zapytał o taxi więc pomogłam ofc po 2 min powiedział, że jestem cute a ja trzymam dystans więc zrobiłam rozmowę rekrutacyjną - napisała pewna użytkowniczka portalu X.

Młoda kobieta postanowiła zapytać się go o jego wiarę( tutaj mężczyzna przyznał, że wierzy w Allaha, ale nie wierzy w politykę tej religii), a także jak długo przebywa w Warszawie. Z jej relacji wynika, że mieszka już w naszym kraju 3 miesiące. Ponadto dziewczyna zapytała się nieznajomego imigranta, czy był karany w swoim kraju.

Spytałam skąd jest czy jest muzułmaninem i jak długo jest w wawie,powiedział że zaledwie 3 ms,pokazał swój dowód osobisty wszystko spoko więc zapytałam czy był karany w swoim kraju i on powiedział tak (w nagraniu jest ucięte ale jest moja reakcja totalnie mnie zamurowało i powiedziałam „omg” trzęsłam się i on zaczął się tłumaczyć i nawet bałam się zapytać za co siedział) - dodała.

Ten z pełną otwartością przyznał, że odbywał karę w więzieniu za rzekome porachunki polityczne. W tym momencie mężczyzna zaczął podnosić głos z irytacji. Zauważyła również, że imigranci z Afryki są bardzo bezpośredni w rozmowach z europejskimi kobietami, co doskonale widać na przykładzie innych zachodnich państw.

Czytaj więcej: Fatalna organizacja Euro 2024 przez Niemców? W kraju nastąpiła zmiana narodowościowa. Borek: "Nie poznaję tego kraju"

Pakt migracyjny w Polsce

Niedawno w Brukseli zapadła decyzja w sprawie reformy wspólnego systemu azylowego, tzw. paktu migracyjnego. UE pracuje nad tym, by osoby ubiegające się o azyl były traktowane jednakowo w całej Europie. Przeciwko głosowały tylko dwa kraje: Polska i Węgry. Słowacja zagłosowała ponadto przeciwko “obowiązkowej solidarności”.

Pakt migracyjny nad którymi UE pracuje już od lat zakłada, że kraje członkowskie będą miały wybór między zgodą na relokację i przyjęcie migrantów a wpłatą do unijnego budżetu pieniędzy w “imię solidarności”.

Zgodnie z regulacjami w krajach UE co roku ma być rozlokowywanych co najmniej 30 tys. osób. 

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo