Mecz z Wyspami Owczymi o wszystko? Znamy skład reprezentacji Polski. Jest paru debiutantów. Zobacz o której rozpocznie się mecz

0
0
0
Trening reprezentacji Polski
Trening reprezentacji Polski / Fot. PAP/Leszek Szymański

Dzisiaj reprezentacja Polski rozegra ważne spotkanie z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Na ławce trenerskiej zadebiutuje Michał Probierz natomiast w roli kapitana wystąpi Piotr Zieliński. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Wyspami Owczymi.

Dzisiaj reprezentacja Polski rozegra ważne spotkanie z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Nowy selekcjoner Michał Probierz będzie miał szansę zadebiutować na najważniejszej ławce trenerskiej. Ponadto pod nieobecność kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego, z opaską kapitana wyjdzie Piotr Zieliński grający w Napoli.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Wyspami Owczymi:

Szczęsny-Frankowski, Kiwior, Peda, Kędziora, Cash-Skisz, Dziczek-Zieliński,Milik,Szymański

Czytaj więcej: Europoseł PO ws. skandalu w Alkmaar: Naruszano moją nietykalność cielesną. Polacy byli szykanowani

Wyspy Owcze-Polska. Gdzie oglądać mecz? 

Studio przed spotkaniem z Wyspami Owczymi zacznie się o 19:00. Prowadzącymi będą Mateusz Borek (Warszawa) i Patryk Ganiek (Wyspy Owcze). Transmisja meczu w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji, Smart TV. Od 20:20 także w TVP 1. Spotkanie rozpocznie się natomiast o 20:45. Komentatorami będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow.

Źródło: sport.tvp.pl, twitter.com, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo