Lewandowski popiera Donalda Tuska? Jest oficjalne wytłumaczenie polskiego napastnika. "Mogłem ja albo moja córka przypadkowo coś nacisnąć"

0
1
0
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski / Fot. Youtube/Meczyki

W wywiadzie nie mogło również zabraknąć tego, co wydarzyło się na TikToku. Zauważono, że Lewandowski podał dalej wideo z przemową Donalda Tuska. Czy w ten sposób poparł lidera Koalicji Obywatelskiej? Nic z tych rzeczy, a piłkarz przyznał, że zrobił to przez przypadek, gdy przeglądał aplikację ze swoją córką.

Na koncie Roberta Lewandowskiego na "Tik Toku" pojawiło się nagranie z konferencji prasowej przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska. Wielu to zaskoczyło, gdyż kapitan reprezentacji Polski stronił od polityki. Wideo zniknęło z profilu piłkarza, ale w internecie nic nie ginie. Do sprawy odniósł się Cezary Kucharski, były poseł Platformy Obywatelskiej oraz były menedżer Lewandowskiego.

Lewy politycznie był od zawsze pro-Tusk. Brawo Robert - skomentował były poseł Platformy Obywatelskiej Cezary Kucharski.

Zrzut ekranu ze słowami Kucharskiego zamieścił na portalu Twitter/X przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. 

Nadchodzi czas pojednania - napisał były premier Donald Tusk.

Czytaj więcej: Niepokojące wieści po badaniach w Barcelonie. Lewandowski będzie pauzował dłużej? Wiemy co ze zdrowiem kapitana reprezentacji Polski

Jest wyjaśnienie Roberta Lewandowskiego

W wywiadzie dla "WP Sportowe Fakty" do sprawy odniósł się sam Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski wyjaśnił co się stało, że najpierw podał dalej przemowę Donalda Tuska, a następnie je wycofał ze swojego profilu na TikToku.

Pokazują mojej córce, filmiki ze mną w koszulce Barcelony jak robię na TikToka, mogłem ja albo moja córka przypadkowo coś nacisnąć. Często jak się scrolluje, to z prawej strony są różne te opcje, więc tak jak mówię mam dystans do takich rzeczy. Jak bym chciał powiedzieć, w którym kierunku będę szedł na wybory to to ujawnię - wyjaśnił Robert Lewandowski.

Źródło: tvmn.pl, twitter.com/x.com, sportowefakty.wp.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
1
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo