Kwaśniewski o tranzycji u dzieci: Kłamstwa lobby gender wychodzą na jaw

1
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Instytut Ordo Iuris jeszcze raz apeluje do rządzących o jak najszybszy zakaz “tranzycyjnego” okaleczania dzieci. Na światło dzienne zaczynają wychodzić kolejne kłamstwa genderowych “specjalistów”.

  • Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris poinformował, że w ubiegłym miesiącu wyciekły prywatne rozmowy jednej z najbardziej wpływowych organizacji genderowych.
  • Chodzi o członków Światowego Stowarzyszenia Profesjonalistów na Rzecz Zdrowia Transseksualistów (WPATH), którzy mieli wpływ na prawo i życie setek tysięcy ludzi na całym świecie.
  • Pod koniec kwietnia wyszło na jaw - jak poinformował adw. Kwaśniewski - że wśród osób związanych z WPATH są członkowie forów dla pedofilów, sadystów i fetyszystów.
  • Zobacz także: Sukces Ordo Iuris. Do podstawy programowej wróciły niektóre utwory. Nowacka musiała się wycofać

W ubiegłym tygodniu angielska Sekretarz Zdrowia Victoria Atkins zapowiedziała w wystąpieniu przed Izbą Gmin w Londynie, że lekarze przepisujący dzieciom blokery dojrzewania będą traktowani jak przestępcy i mogą stracić prawo do wykonywania zawodu. Zakaz lub ograniczanie “tranzycji” nieletnich wprowadziła już między innymi Finlandia, Szwecja, Francja, Dania, Norwegia, Irlandia, Wielka Brytania oraz 19 stanów USA - napisał adw. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris.

Kłamstwa lobby gender 

Prawnik poinformował, że w ubiegłym miesiącu wyciekły prywatne rozmowy jednej z najbardziej wpływowych organizacji genderowych, chodzi o członków Światowego Stowarzyszenia Profesjonalistów na Rzecz Zdrowia Transseksualistów (WPATH), którzy mieli wpływ na prawo i życie setek tysięcy ludzi na całym świecie.

Pod koniec kwietnia wyszło na jaw - jak poinformował adw. Kwaśniewski - że wśród osób związanych z WPATH są członkowie forów dla pedofilów, sadystów i fetyszystów. 

Ale ujawnione materiały potwierdziły przede wszystkim, że członkowie organizacji doskonale wiedzą, że nie ma rzetelnych dowodów naukowych na to, że tranzycja pomaga osobom z zaburzeniami tożsamości płciowej. Lekarze, którzy publicznie przekonują, że dzieci mogą podejmować decyzję o bezpowrotnym okaleczaniu własnego ciała, w prywatnych rozmowach przyznawali, że dziecko nie jest w stanie zrozumieć, co robi - napisał prezes Ordo Iuris. 

Czytaj także: Problem z tranzycją płciową. Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich przygotowało wytyczne

Prawda o "zmianie płci"

Dodał, że znajdują się tam też historie dzieci, którym zaczęto “zmieniać płeć” w wieku 4 lat. Z upublicznionych danych dowiadujemy się o przypadkach ludzi chorych na depresję, zaburzenia lękowe, chorobę afektywną dwubiegunową czy syndrom stresu pourazowego, którzy zamiast otrzymać fachową pomoc psychologiczną, zostali poddani tranzycji.

Ordo Iuris nieustannie staje w obronie dzieci przed ideologią gender. W ubiegłym roku przygotował m.in. projekt ustawy o zakazie “zmiany płci”, instytut nie zgadza się na okaleczanie nieletnich związane m.in. z usuwaniem całkowicie zdrowych organów, amputacją piersi czy kastracją.

Źródło: ordoiuris.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo