Wspieraj wolne media

Debata prezydencka w Stanach Zjednoczonych. Donald Trump zaprezentuje kandydata na Wiceprezydenta? Hernik: "Mówi się o trzech nazwiskach"

1
0
0
Jan Hernik
Jan Hernik / Fot. TVMN

We wtorek gościem redaktora Olivera Pochwata w programie TV Media Narodowe "Temat Dnia" był ekspert do spraw Stanów Zjednoczonych Jan Hernik. Skomentował on nadchodzącą debatę prezydencką w USA, która odbędzie się w najbliższy czwartek.

We wtorek gościem redaktora Olivera Pochwata w programie TV Media Narodowe "Temat Dnia" był ekspert do spraw Stanów Zjednoczonych Jan Hernik. Skomentował on nadchodzącą debatę prezydencką w USA, która odbędzie się w najbliższy czwartek. Wskazał on, że obecny Prezydent Joe Biden może wypaść dobrze, jeżeli jego sztab odpowiednio go przygotuje do debaty.

Biden udowodnił kilka miesięcy temu, że dobrze przygotowany przez swój zespół jest w stanie zrobić wrażenie - ocenił Jan Hernik.

Ponadto sam Donald Trump może wykorzystać fakt skazania Huntera Bidena do ataku w trakcie debaty na Joe Bidena.

Trump będzie mógł podczas debaty z Bidenem podkreślić, że ma dużo więcej do zaoferowania niż to, co mówią demokraci - że jest tylko skazańcem. Trump mógłby oskarżyć Bidena o skazanie jego syna - wyjaśnił ekspert do spraw Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej: Teoria spiskowa się potwierdzi? Amerykański establishment zaniepokojony zdrowiem Joe Bidena. Kamala Harris może zostać kolejnym Prezydentem Stanów Zjednoczonych

Trump zaprezentuje kandydata na Wiceprezydenta?

Jak przekazał Hernik, na sali w stacji CNN podczas debaty mają być obecni kandydaci Donalda Trumpa na Wiceprezydentów Stanów Zjednoczonych. Według doniesień medialnych, Trump tym razem nie chce korzystać z usług byłego Wiceprezydenta Mike'a Pence. Stracił on do niego zaufanie podczas transferu władzy po przegranych wyborach w 2020 r.

Trump na czwartkowej debacie może zaprezentować wiceprezydenta, a ten kandydat ma być na sali, mówi się o 3 nazwiskach - podkreślił Hernik.

Chodzi tutaj o gubernatora Dakoty Północnej Douga Burguma, 39-letniego senatora z Ohio James'a Davida Vance'a oraz senator z Florydy Marco Rubio.

Cały wywiad z Janem Hernikiem można obejrzeć na platformie Facebook, Banbye oraz na kanałach telewizyjnych i aplikacji TV Media Narodowe. 

Źródło: tvmn.pl, x.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo