Zagraniczne holdingi rolnicze. Były Minister Rolnictwa nie gryzł się w język. Ardanowski: "Kombinatorzy i oszuści niszczący produkcje polskie po prostu zarabiają"

0
0
1
Poseł PiS Jan Krzysztof Ardanowski
Poseł PiS Jan Krzysztof Ardanowski / Fot. TVMN

Gościem redaktora Olivera Pochwata w programie TV Media Narodowe "Najważniejsze Pytania" był poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Krzysztof Ardanowski. Podkreślił jak bardzo ważna jest produkcja przez Polskę własnej żywności.

Gościem redaktora Olivera Pochwata w programie TV Media Narodowe "Najważniejsze Pytania" był poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Krzysztof Ardanowski. Podkreślił jak bardzo ważna jest produkcja przez Polskę i polskich rolników własnej żywności. Skrytykował on również zagraniczne holdingi rolnicze.

Nie można żywności, która jest elementem strategicznego bezpieczeństwa państwa, mówić, że tu rynek wszystko wyreguluje. Kombinatorzy, oszuści, cwaniacy, różne firmy na imporcie niszczącym produkcje polskie po prostu zarabiają - powiedział Jan Krzysztof Ardanowski.

Cały wywiad z Janem Krzysztofem Ardanowskim można obejrzeć na platformie Facebook oraz na kanałach telewizyjnych i aplikacji TV Media Narodowe.

Czytaj więcej: Jest decyzja Urzędu Skarbowego w sprawie TVN. Chodzi o emisję reportażu o Janie Pawle II. Nadawca będzie się odwoływał do sądu

Kolejna manifestacja rolników w Warszawie

Rolnicy pilnie potrzebują niskooprocentowanych kredytów. Gospodarze nie rezygnują z protestów. Kolejną wielką manifestację zapowiedzieli na 10 maja. "Solidarność" Rolników Indywidualnych ma wspomóc pracownicza "Solidarność".

Polacy muszą zdawać sobie sprawę, że następstwa wprowadzenia w życie Zielonego Ładu są śmiertelnie niebezpieczne - napisał przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda.

Manifestacja rolników rozpocznie się 10 maja o godz. 12.00 przy Placu Zamkowym w Warszawie.

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo