Anna Wendzikowska potrzebuje "40-50 tys. zł miesięcznie na życie". Internautka: Nie jest pani wstyd?

1
0
5
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/Mateusz Marek

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna Anna Wendzikowska wyznała, że czułaby się “luźno”, gdyby zarabiała miesięcznie ok. 50 tys. złotych. Jej wypowiedź wywołała burzę w sieci.

Żeby mi było tak luźno, fajnie, żebym mogła sobie pozwolić na podróże i utrzymanie dzieci, to 40-50 tysięcy mięsięcznie - powiedziała Żurnaliście związana niegdyś z programem Dzień Dobry TVN celebrytka Anna Wendzikowska.

Internautka: Nie jest pani wstyd?

Do tej wypowiedzi odniosła się jedna z internautek, która zamieściła komentarz pod postem Wendzikowskiej na Instagramie.

Nie jest pani wstyd za stwierdzenie, ile kasy pani potrzebuje miesięcznie na życie? Po ludzku głupio w stosunku do osób schorowanych, emerytów i zwykłych Polaków? To przecież są ogromne pieniądze. Jakie wartości przekaże pani swoim córkom? Wartość pieniądza? Jestem załamana takimi wywodami - napisała internautka.

Wendzikowska nie pozostawiłą komentarza bez odpowiedzi. Zaznaczyła, że “wstyd to kraść”. Napisała, że jako osoba, która latami się uczyła i ciężko pracuje, ma prawo, by móc żyć na poziomie, który jej odpowiada.

Czytaj także: Natalia Janoszek powraca w nowym show. Dziennikarka TVN jest zniesmaczona

"Dobrze zarabiam i płacę wysokie podatki"

Wstyd to kraść. A ja się latami uczyłam po nocach, dokształcałam, pracowałam nocami w szatni, żeby skończyć studia w Londynie. A teraz ciężko pracuję, dobrze zarabiam i płacę wysokie podatki i wysoki ZUS, z których państwo finansuje emerytów i schorowanych, więc jestem z siebie dumna. Wstyd to pisać takie komentarze. Atakujące, a poza tym zwyczajnie głupie - stwierdziła Wendzikowska.

Wobec dość częstego przeświadczenia, że za 500+ na kilkoro dzieci można sobie pozwolić na niemal wszystko, te słowa mogą budzić pewne zaskoczenie - napisał na platformie X (dawniej Twitter) politolog i sekretarz redakcji portalu tvmn.pl Paweł Kubala.

Źródło: x, instagram.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo