Wspieraj wolne media

Targi Książki Patriotycznej we Wrocławiu. Poseł Tuduj: "Będzie możliwość spotkania autorów i zdobycia autografów"

1
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

W najbliższą sobotę 27 kwietnia we Wrocławiu w NOT przy ul. Piłsudskiego 74 odbędą się Targi Książki Patriotycznej. Organizatorzy przewidują między innymi możliwość zdobycia autografów.

W najbliższą sobotę 27 kwietnia we Wrocławiu w NOT przy ul. Piłsudskiego 74 odbędą się Targi Książki Patriotycznej. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:00. Jak przekazał poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj, organizatorzy przewidują między innymi możliwość zdobycia autografów, czy też rozmowę z autorami książek.

Oprócz stoisk z książkami będzie także możliwość spotkania ich autorów, zdobycia autografów i rozmowy - poinformował Krzysztof Tuduj.

Czytaj więcej: Przewodnik po ukraińskich Kresach, które dziś zostały zniszczone przez rosyjskich imperialistów

Uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia kanonizacji Jana Pawła II

Jego Eminencja Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz oraz Wydawnictwo Biały Kruk zapraszają 27 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 do Sali „Sokoła” w Krakowie (ul. Marszałka J. Piłsudskiego 27) na uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia kanonizacji Jana Pawła II oraz promocję Jego biografii „Święty Prorok. Karol Wojtyła – Jan Paweł II” autorstwa Jolanty Sosnowskiej.

Od godz. 16:00 oraz po wystąpieniach autorskich będzie miał miejsce kiermasz publikacji Białego Kruka (ok. 200 tytułów), co jest niepowtarzalną okazją do zakupu książek w promocyjnych cenach, z dużymi rabatami. Swoje dzieła będą podpisywać wszyscy prelegenci. Wstęp wolny. Uroczystość poprowadzi red. Anna Popek

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy kanonizacji Jana Pawła II (27 kwietnia 2024 r.) nakładem Białego Kruka została wydana najnowsza publikacja autorstwa Jolanty Sosnowskiej, zatytułowana „Święty Prorok. Karol Wojtyła – Jan Paweł II”. Jest to fascynująca biografia oraz podróż w głąb serca człowieka, który pozostawił niezatarte ślady w historii Kościoła i świata. To książka, którą warto przeczytać, aby lepiej zrozumieć Papieża Polaka, ale także siebie i swoje miejsce w dzisiejszym świecie.

Źródło: tvmn.pl, facebook.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo