Sumliński ujawnia tajemnice lewicowego posła. W tle WSI

1
0
1
Premiera już 10 września
Premiera już 10 września / Fot. sumlinski.com.pl

Wojciech Sumliński w swej najnowszej książce "ANEKS. Niebezpieczne związki III RP" ma ujawnić treść Aneksu do Raportu WSI - najbardziej tajnego dokumentu III RP, obnażającego niebezpieczne związki systemu, który mimo upływu lat - wciąż ma się dobrze.

"Wszystkie drogi prowadzą do Moskwy"

Czy poseł Lewicy (kandydat KO w nadchodzących wyborach) Andrzej Rozenek zechciałby opowiedzieć o spotkaniach z oficerem WSI w 2005 r., które to spotkania opisane zostały w ANEKSIE do Raportu WSI jako niezwykle przydatne dla ludzi służb, którzy utrudniali wówczas śledztwo w sprawie mafii paliwowej?- pyta autor książki "Aneks" jednego z bohaterów swojej najnowszej publikacji.

 

Tytułem komentarza: polecany przez Rozenka człowiek w rzeczywistości okazał się pionkiem, którego postać służyła, w celu przesuwania śledztwa w sprawie Afery Paliwowej na mylne tory, prowadząc do rozmycia sprawy- kontynuuje.

Czy przez lata wyczekiwane fakty zawarte w tajnym Aneksie do raportu WSI w końcu ujrzą światło dzienne? Autorzy zapowiadają istne trzęsienie ziemi na ostatniej prostej kampanii wyborczej. Jak publikacja wpłynie na wyniki wyborów? Książka "ANEKS", w której mają zostać ujawnione treść najbardziej tajnego dokumentu III RP będzie miała premierę już 10 września. Bezpośredni link do książki - w przedsprzedaży, a zarazem w cenie promocyjnej https://sumlinski.com.pl/ksiazki/143-aneks.html

Źródło: sumlinski.com.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo