Stanowski zakłada nowy projekt. Powstał nowy kanał na YouTube. Kanał Zero już prawie zasługuje na srebrny przycisk

1
0
0
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski / Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

We wtorek były współwłaściciel Legii Warszawa Maciej Wandzel poinformował o wykupieniu akcji Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego. Zaledwie kilkanaście godzin później sam Stanowski poinformował o otwarciu nowego projektu.

We wtorek były współwłaściciel Legii Warszawa Maciej Wandzel poinformował o wykupieniu akcji Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego. Zaledwie kilkanaście godzin później sam Stanowski poinformował o otwarciu nowego projektu. Na YouTube powstał Kanał Zero, który nie ma być indywidualnym projektem, lecz więcej szczegółów przedstawi w późniejszym terminie.

Dzień dobry, chciałem was bardzo grzecznie poprosić o zostawienie suba na Kanale Zero. To nie jest żadna moja kariera solo, tylko największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem. A już na pewno taki, który najbardziej mnie kręci. Zaangażowanych w niego będzie mnóstwo świetnych osób. Na szczegóły przyjdzie czas. Natomiast wasze suby pozwolą mi nadać odpowiedni rozmach i ułatwią rozmowy ze sponsorami. Jeśli więc znacie kogoś, kto lubił mnie oglądać to też możecie w moim imieniu o takiego suba poprosić. Z góry dziękuję - poinformował Krzysztof Stanowski.

Warto zauważyć, że na obecną chwilę nowy projekt Stanowskiego zebrał już ponad 80 tysięcy subskrypcji, choć jeszcze nie został oficjalnie otwarty, a na kanale nie znajduje się żaden materiał filmowy. Należy przypomnieć, że za 100 tysięcy obserwujących, YouTube nagradza twórców tzw. srebrnym przyciskiem.

Jak już zdążyliśmy się dowiedzieć wczoraj Krzysztof Stanowski odszedł z Kanału Sportowego i sprzedał swoje udziały. Postanowił wystartować z nowym kanałem "Kanał Zero". Kanał ma ruszyć 1 lutego 2024 roku - czytamy na "forum.satkurier.pl".

Czytaj więcej: Iga Świątek wraca na pierwsze miejsce rankingu WTA. Na ostatniej prostej wyprzedziła Sabalenkę. Wszystko dzięki wygranej w WTA Finals

Były współwłaściciel Legii zakupił akcje od Stanowskiego

Maciej Wandzel na Twitterze/X poinformował, że kupił od Krzysztofa Stanowskiego spółkę Weszło TV mającą 22,5 proc. udziałów Kanału Sportowego. Spółka została przemianowana na MW Inwestycje, Wandzel będzie jedynym członkiem jej zarządu. 

Transakcja dokonała się w pełnym porozumieniu z pozostałymi partnerami: Mateuszem Borkiem, Michałem Polem, Maciejem Sawickim oraz Tomaszem Smokowskim. Nie będę zaangażowany operacyjnie w działalność Kanału Sportowego, zamierzam wspierać go w kwestii finansowania oraz poszukiwania partnerów biznesowych - zapowiedział Maciej Wandzel.

Źródło: tvmn.pl, twitter.com/x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo