Komisarz Wojciechowski poda się do dymisji? Krytyka pod adresem Wiceministra Rolnictwa. Sachajko: "Pan Kołodziejczak robi tanią politykę"

0
0
0
Poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko
Poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko / Fot. X

Dzisiejszym gościem redaktora Olivera Pochwata w Temacie Dnia w TV Media Narodowe był poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko. Skomentował on obecną sytuację komisarza ds. rolnictwa Unii Europejskiej Janusza Wojciechowskiego.

  • Dzisiejszym gościem redaktora Olivera Pochwata w Temacie Dnia w TV Media Narodowe był poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko.
  • Skomentował on sytuację komisarza ds. rolnictwa Unii Europejskiej Janusza Wojciechowskiego.
  • Polityk skomentował również protesty rolników oraz listę firm sprowadzających zboże z Ukrainy.
  • Zobacz także: Protesty rolników. W Bydgoszczy płonące opony, policja użyła gazu

Dzisiejszym gościem redaktora Olivera Pochwata w Temacie Dnia w TV Media Narodowe był poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko. Skomentował on obecną sytuację komisarza ds. rolnictwa Unii Europejskiej Janusza Wojciechowskiego. Jego odwołania żąda między innymi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, który jest zawiedziony własnym wyborem sprzed lat.

Pan Komisarz uważa, że wszystko zrobił bardzo dobrze - stwierdził Jarosław Sachajko.

Podkreślił również, że ze słusznych działań jakie podjął dotychczas Wojciechowski, to przekierował środki z ochrony środowiska na rolników. Wyjaśnił również, że komisarz nie promował swoich osiągnięć w Brukseli, przez co rolnicy nie zdają sobie sprawy z pewnych plusów jego działalności.

Czytaj więcej: Wybory prezydenckie w Finlandii. Lider centroprawicy Alexander Stubb przejmuje urząd. Będzie kontynuował proces wdrażania kraju do Sojuszu Północnoatlantyckiego

Protesty rolników przeciwko bezcłowemu importowi ukraińskich produktów rolnych

Polityk skomentował również protesty rolników oraz listę firm sprowadzających zboże z Ukrainy. Zdaniem Sachajko, Wiceminister Rolnictwa Michał Kołodziejczak stosuje bardzo tanie chwyty.

Rolnicy tą listą się nie nakarmią, Pan Kołodziejczak robi tanią politykę, tanie show a jest wiceministrem - trzeba szukać tanich rynków zbytu - ocenił poseł Kukiz'15.

 

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo