Przerażające morderstwo w Ohio. Czarnoskóra kobieta zabiła trzyletniego chłopca. Sąd zdecyduje o karze dla mordercy

0
0
2
Oskarżona o morderstwo chłopca Bionca Ellis
Oskarżona o morderstwo chłopca Bionca Ellis / Fot. Youtube/News 5 Cleveland

Kobieta oskarżona o zadźganie trzyletniego Juliana Wooda na parkingu sklepu North Olmsted Giant Eagle stanęła w poniedziałek przed sądem powszechnym hrabstwa Cuyahoga.

Kobieta oskarżona o zadźganie trzyletniego Juliana Wooda na parkingu sklepu North Olmsted Giant Eagle stanęła w poniedziałek przed sądem powszechnym hrabstwa Cuyahoga. Bionca Ellis początkowo nie chciała podnieść głowy podczas przesłuchania wideo ani odpowiedzieć na pytania sędziego dotyczące tego, czy widziała akt oskarżenia.

Następnie sędzia Nancy Margaret Russo nakazała prawnikowi z biura obrońcy z urzędu udać się do więzienia i przeczytać Ellis akt oskarżenia. Około 45 minut później Ellis została wprowadzona na salę sądową i nie przyznała się do wszystkich zarzutów; w tym morderstwo kwalifikowane.

Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zatrzymać tego potwora za kratkami - powiedział w sądzie tata Juliana, Jared Wood.

Następnie sędzia Russo ustaliła kaucję na 5 milionów dolarów. W sądzie ogłoszono także, że prokuratura domaga się w tej sprawie kary śmierci.

Czytaj więcej: Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024. Prorosyjski elektorat Koalicji Obywatelskiej? Interesujące wyniki w Moskwie

Kobieta uniknie kary śmierci?

Choć w stanie Ohio istnieje kara śmierci za morderstwo, to istnieją podejrzenia, że czarnoskóra może uniknąć najwyższego wymiaru karnego. Niewykluczone, że kobieta może wykorzystać na swoją korzyść fakt, że być może biegli sądowi wskażą u niej chorobę psychiczną i niepoczytalność w trakcie morderstwa. W tym stanie kara śmierci nie może bowiem zostać wykonana na takiej osobie.

W Ohio nie można wykonać kary śmierci na osobach chorych psychicznie. Oglądam to nagranie i nie dam sobie głowy uciąć, że oskarżona nie jest chora - przekazała Polka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Patrycja Kita-Dziedzic.

Jedna z internautek zasugerowała, że kobieta tak jak wielu innych przed nią, może symulować chorobę psychiczną, aby uniknąć kary śmierci.

Wielu oskarżonych chwyta się właśnie tej ostatniej deski ratunku. Wielu udaje kompletnie pomylonych, mimo że godzinę wcześniej normalnie rozmawiało ze strażnikami lub współosadzonymi. Biegli psychiatrzy ocenią - napisała użytkowniczka o nazwie Mrs Lydia.

Źródło: cleveland19.com, x.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo