Prezydent Poznania zapowiada finansowanie zmiany płci z pieniędzy publicznych

0
0
1
Prezydent Jacek Jaśkowiak podczas Marszu Równości
Prezydent Jacek Jaśkowiak podczas Marszu Równości / Fot. Jacek Jaśkowiak/FB

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Poznania przedstawili w ubiegłym tygodniu swój program dla społeczności LGBT+ w Poznaniu.

"To normalne rzeczy w Europie"

Kandydaci i kandydatki Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Poznania przedstawili w tym tygodniu swój program dla społeczności LGBT+ w Poznaniu.

Chodzi o to, żeby stworzyć program analogiczny do miejskiego programu dofinansowania in vitro. To jest jak najbardziej do zrobienia - mówi Zuzanna Bartel ze stowarzyszenia Grupa Stonewall, kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Poznania.

Pod postulatami podpisali się kandydaci KO w zbliżających się właśnie wyborach do Rady Miasta Poznań - radni Maria Lisiecka-Pawełczak, Łukasz Mikuła i Marta Ciesielska oraz startująca z list KO Zuzanna Bartel ze stowarzyszenia LGBT+ Grupa Stonewall, Igor Sulwiński z Młodych Demokratów a także pełnomocniczka prezydenta Jaśkowiaka ds. polityki równości Agnieszka Zawada.

To normalne rzeczy w Europie(...) Będę wspierał ich w tych działaniach- podkreślał w ubiegłym tygodniu prezydent Poznania walczący właśnie o kolejną kadencję.

Źródło: twitter.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo