Wspieraj wolne media

Polska ma problem z imigrantami? Niepokojące doniesienia medialne. Kubala: "Jest prawdą, że ten napływ imigrantów znacznej ilości jest"

6
1
4
Paweł Kubala
Paweł Kubala / Fot. TVMN

W poniedziałek gościem redaktora Olivera Pochwata w programie TV Media Narodowe "Temat Dnia" był Paweł Kubala. Skomentował on między innymi medialne doniesienia o przyszłości Suwerennej Polski. Skomentował także kryzys migracyjny w naszym kraju.

Jak podaje "Wirtualna Polska" Suwerenna Polska może zostać w niedalekiej przyszłości wchłonięta przez Prawo i Sprawiedliwość. Według informatora portali, partia Zbigniewa Ziobry już kilka lat temu zaproponowała takie rozwiązanie prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Kilka lat temu partia Zbigniewa Ziobry wyraziła chęć dołączenia do PiS, ale wówczas Jarosław Kaczyński odmówił. Ale dziś jak słyszymy z punktu widzenia centrali PiS przeszkód nie ma - podała "Wirtualna Polska".

Teraz zdaniem anonimowego wpływowego polityka PiS taka fuzja dojdzie do skutku.

To kwestia czasu - powiedział polityk PiS.

Czytaj więcej: Macki Sorosa sięgają bardzo głęboko. Fundacja Batorego finansuje Grupę Granica. Wolontariusze wykorzystują zbiórki pieniędzy do własnych celów

Prawo i Sprawiedliwość ściągnęło do "pracy" imigrantów

W poniedziałek gościem redaktora Olivera Pochwata w programie TV Media Narodowe "Temat Dnia" był Paweł Kubala, wiceprezes stowarzyszenia Wiara i Czyn. Skomentował on między innymi medialne doniesienia o przyszłości Suwerennej Polski.

Część polityków Suwerennej Polski nie była w swoich okręgach. Okazuje się teraz, że gdyby oni zostali politykami Prawa i Sprawiedliwości, to wszystko jest wtedy super i mogą pracować na wynik - skomentował te doniesienia Paweł Kubala.

Kubala skomentował również kwestię imigrantów, którzy coraz częściej zaczynają w Polsce podnosić swój głos jak na Zachodzie.

Jest prawdą, że ten napływ imigrantów znacznej ilości jest. (...) W Polsce się dziwimy, że model zachodni nie sprawdza się w naszym kraju - podkreślił wiceprezes stowarzyszenia Wiara i Czyn.

Cały wywiad z Pawłem Kubalą można obejrzeć na platformie Facebook, Banbye oraz na kanałach telewizyjnych i aplikacji TV Media Narodowe. 

Źródło: tvmn.pl, facebook.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
6
1
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo