Pfizer wreszcie się przyznał w sprawie szczepionek na COVID-19. Potwierdzono skutki uboczne. Niezależni naukowcy odkryli również niepokojące zmiany

7
3
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

Pfizer oficjalnie przyznał, że ich szczepionki przeciwko COVID-19 wykazują zwiększone ryzyko zapalenia serca i osierdzia.

Zatwierdzone lub dopuszczone do obrotu szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 firmy Pfizer wykazują zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) i zapalenia osierdzia (zapalenie wyściółki na zewnątrz serca), szczególnie w ciągu pierwszego tygodnia po szczepieniu. W przypadku szczepionki COMIRNATY obserwowane ryzyko jest najwyższe u chłopców w wieku od 12 do 17 lat.

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z poniższych objawów po otrzymaniu szczepionki, szczególnie w ciągu 2 tygodni po otrzymaniu dawki szczepionki, należy natychmiast zgłosić się do lekarza:ból w klatce piersiowej, duszność, uczucie szybkiego bicia, trzepotania lub łomotania serca. 

Czytaj więcej: Ostatnie dni rządu Prawa i Sprawiedliwości? Obrońcy życia alarmują o niebezpieczeństwie. Trwają prace nad przyjęciem bardziej liberalnego prawa aborcyjnego

Naukowcy zszokowani zawartością zastrzyków mRNA na COVID

Naukowcy zszokowani zawartością zastrzyków mRNA na COVID. McKernan, który ma 25-letnie doświadczenie w swojej dziedzinie, przeprowadził eksperyment ponownie, potwierdzając, że fiolki zawierały, jego zdaniem, 18–70 razy więcej zanieczyszczeń DNA niż limity prawne dozwolone przez Europejską Agencję Leków oraz Agencję ds. Żywności i Leków.

W szczególności Kevin McKernan był zaniepokojony stwierdzeniem obecności promotora SV40 w fiolkach ze szczepionką firmy Pfizer. Jest to sekwencja wykorzystywana do wprowadzania DNA do jądra, szczególnie w terapiach genowych. Jest to coś, co agencje regulacyjne na całym świecie wyraźnie zakazały jeśli chodzi o szczepionki mRNA.

Wiedząc, że producenci nie ujawnili skażenia w trakcie procesu regulacyjnego, McKernan podniósł alarm, publikując swoje ustalenia na Twitterze/X i Substack, wzywając innych naukowców, aby sprawdzili, czy mogą powtórzyć jego ustalenia.

Źródło: salon24.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
7
3
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo