Chcą wyprowadzić Polskę z UE. Partia Niepodległość rozpoczęła zbiórkę podpisów

20
1
0
Czy Polska podzieli losy Wielkiej Brytanii?
Czy Polska podzieli losy Wielkiej Brytanii? / Fot. PAP/EPA/Andy Rain

Antyunijne ugrupowanie Roberta Bąkiewicza do końca kwietnia musi zebrać 100 tysięcy podpisów niezbędnych do zarejestrowania swojego komitetu. Nacjonalistyczna formacja chce powtórzyć dokonania Nigela Farage.

Polexit. Trwa zbiórka podpisów

Partia Niepodległość wśród swoich postulatów znalazła miejsce także na Polexit. Nowe ugrupowanie powołane m.in. przez byłego prezesa Marszu Niepodległości Roberta Bąkiewicza nie ukrywa swojego krytycznego podejścia do Unii Europejskiej.

Niepodległość chce w nadchodzących wyborach dostać się do Parlamentu Europejskiego i zaznaczyć tam swoje niezadowolenie z polityki unijnej w imieniu milionów Polaków.

Do zarejestrowania komitetu wyborczego Niepodległość potrzebuje 100 tysięcy podpisów.

Uwaga! Termin zgłoszenia zebranych podpisów przypada na 01.05.2024. Prosimy zatem o możliwie jak najszybsze wysyłanie list, uwzględniając czas przesyłki abyśmy mogli dokonać skutecznej rejestracji. Uzyskane podpisy są ważne w momencie zbieżności zameldowania z okręgiem, w którym jest uzyskany. Przed pobraniem listy, proszę o zapoznanie się z wykazem powiatów wchodzących w skład okręgów wyborczych - czytamy na oficjalnej stronie partii.

Do zbiórki podpisów można dołączyć tutaj: https://niepodległość.pl/wybory-do-parlamentu-europejskiego/

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
20
1
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo