Pandora Gate: Sylwester Wardęga szybko zareagował na film Marcina Dubiela. "Tym razem nie zostawiłem sobie w rękawie jednego asa... a dwa"

0
0
0
Sylwester Wardęga
Sylwester Wardęga / Fot. Youtube

Sylwester Wardęga szybko zareagował na film Marcina Dubiela zamieszczony na jego kanale YouTube w związku z aferą "Pandora Gate".

Niespełna dwa tygodnie temu youtuber i performer Sylwester Wardęga ujawnił szokujące fakty związane z czołowym polskim youtuberem Stuartem Burtonem, znanym jako "Stuu". Z informacji przekazanych w jego materiale wynika, że dawny najsłynniejszy w Polsce influencer grający w Minecrafta miał dopuszczać się czynów o charakterze pedofilskim względem małoletnich dziewczynek.

Dodatkowo pod koniec zeszłego tygodnia materiał w sprawie "Pandora Gate" zamieścił także youtuber Konopskyy. W obu nagraniach pada wątek między innymi Marcina Dubiela - dawnego przyjaciela Stuu.

Czytaj więcej: ONZ wysuwa oskarżenia pod adresem Izraela. Chodzi o łamanie prawa międzynarodowego

Sylwester Wardęga zaregował po nagraniu Dubiela

Marcin Dubiel niedługo po publikacji Wardęgi wydał oświadczenie w formie wideo, gdzie odciął się od stawianych przed nim oskarżeń i poinformował o pozwie wytoczonym przeciwko Sylwestrowi. To jednak nie był koniec. W Czwartek Dubiel postanowił wstawić kolejne nagranie ws. "Pandora Gate", na które odpowiedział Wardęga.

Prokuratura posiada pełne zapisy rozmów. Ja wolałem poczekać, by zobaczyć, jak się zachowasz i jakich tłumaczeń oraz manipulacji użyjesz, bo jakby nie było, wiem, kto odpowiada za twój PR, a to bardzo skuteczna i szanowana w branży osoba, której odpowiedzi się obawiałem - napisał Sylwester Wardęga w relacji na InstaStory.

Gdy teraz opublikowałeś oficjalną odpowiedź, mogę całkowicie zdemaskować twoją rolę, jaką odegrałeś przy sprawie Stuu. Doceń, że obawiałem się twojego PR'owca na tyle, że tym razem nie zostawiłem sobie w rękawie jednego asa... a dwa - podkreślił.

Źródło: tysol.pl, plejada.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo