Osoba transpłciowa została Miss Holandii. Jaki: Ci, co na nią nie zagłosują, mogą być posądzeni o transfobię

3
1
1
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Youtube/SHOWSHA

Transpłciowa kobieta zdobyła tytuł Miss Holandii. Jak muszą czuć się w Holenderki w takim momencie? - zapytał europoseł Suwerennej Polski Patryk Jaki.

Rikkie Valerie Kolle została pierwszą w historii transpłciową kobietą z tytułem Miss Holandii. Będzie reprezentować kraj na konkursie Miss Universe 2023.

Sprawę postanowił skomentować w mediach społecznościowych europoseł Suwerennej Polski Patryk Jaki.

Najwidoczniej kobiety w Holandii dyskryminuje się na wielu poziomach. Holenderski urząd statystyczny przeprowadził w 2020 roku badanie, z którego wynikało, że aż 2/3 kobiet w wieku 12-25 lat było nękanych na ulicy - powiedział Jaki w filmie zamieszczonym na Twitterze.

Jaki: Miss Holandii pół roku temu zmieniła płeć

Tegoroczna Miss Holandii w wieku 11 lat zmieniła imię z Rik na Rikkie. Już od dzieciństwa czuła, że urodziła się w “niewłaściwym ciele”.

Mając 16 lat zaczęła przyjmować hormony. Pół roku temu przeszła operację zmiany płci, a za chwilę będzie reprezentować kraj w konkursie Miss Universe. Jest duża szansa, że w końcu wygra. W końcu ci, co na nią nie zagłosują, mogą być posądzeni o transfobię - stwierdził Jaki.

Czytaj także: Narodowe Centrum Nauki sponsoruje dewiację? Blisko 750 tys. zł na pseudobadania

W Holandii szerzy się dewiacja 

Polityk przypomniał o oburzających postulatach niektórych holenderskich partii.

W Holandii działa partia na rzecz miłości bliźniego, wolności i różnorodności, która domaga się legalizacji pedofilii, zoofilii, nekrofilii i posiadania dziecięcej pornografii. O legalizację pedofilii zabiegają też Młodzi Demokraci, czyli młodzieżówka liberalno-postępowej partii Demokraci 66, jednego z najważniejszych ugrupowań na tamtejszej scenie politycznej - powiedział.

Jaki o Europie śmierci

Dodał, że w Holandii eutanazja jest legalna, ale nie dokonuje się jej tylko na osobach starszych. Dozwolona jest eutanazja dzieci w wieku do 12 lat.

Taka ma być ta nowa Europa? Na przykładzie Holandii, Belgii i Hiszpanii widać jak w soczewce, jaką wizję Europy forsują lewicowi aktywiści i brukselscy biurokraci. To nie jest Europa życia, tylko śmierci. To nie są nasze wartości - podsumował.

Źródło: twitter

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
3
1
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo