Wspieraj wolne media

Nowy redaktor naczelny telewizji wRealu24. Kim jest Dominik Cwikła?

22
0
1
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. YouTube/Poolse Media/Polskie Media, Media Narodowe

Piotr Szlachtowicz zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego telewizji internetowej wRealu24. Zastąpił go dziennikarz i publicysta Dominik Cwikła.

  • Szlachtowicz nadal pozostaje w redakcji wRealu24 z dotychczasowymi programami, które prowadził.
  • Zaznaczył, że postanowił spróbować czegoś nowego i wkrótce będziemy można go oglądać na zupełnie nowych programach, również poza telewizją wRealu24.
  • Cwikła od prawie roku był sekretarzem redakcji. Wcześniej wielokrotnie pojawiał się w programach w telewizji w charakterze komentatora.

Piotr Szlachtowicz nadal pozostaje w redakcji wRealu24 z dotychczasowymi programami, które prowadził.

Postanowiłem w końcu spróbować czegoś nowego i wkrótce będziemy mogli widzieć się na zupełnie nowych programach, również poza telewizją wRealu24. Niestety, czas i siły ludzkie są ograniczone i nie można na 300 proc. robić wszystkiego naraz. Dlatego postanowiłem zrezygnować z prowadzenia redakcji telewizji wRealu24. Natomiast pozostaję cały czas Redaktorem prowadzącym programy. Dlatego na naszej antenie widzimy się jak zawsze w środy i w czwartki - poinformował w poniedziałek Szlachtowicz na facebookowym profilu wRealu24.

Czytaj także: Krakowianie będą walczyć przeciwko strefom czystego transportu? 22 listopada protest

Cwikła nowym redaktorem naczelnym 

Dominik Cwikła od prawie roku był sekretarzem redakcji. Wcześniej wielokrotnie pojawiał się w programach w telewizji w charakterze komentatora.

Jako dziennikarz pracuje od ponad 10 lat. Ukończył studia na kierunkach dziennikarstwo i politologia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (obecnie Akademia). Jest również założycielem portalu kontrrewolucja.net.

Źródło: facebook.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
22
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo