Morawiecki złamał nogę? Były Premier przewrócił się pod kościołem. "Uważajcie na siebie"

1
0
0
Były premier Mateusz Morawiecki
Były premier Mateusz Morawiecki / Fot. PAP/Wojtek Jargiło

W sobotę Mateusz Morawiecki gościł w województwie lubelskim w ramach kampanii przed wyborami samorządowymi. W niedzielę wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości zamieścił ogipsowaną nogę.

W sobotę Mateusz Morawiecki gościł w województwie lubelskim w ramach kampanii przed wyborami samorządowymi. Były Premier w najbliższym czasie będzie musiał jednak ograniczyć swoją aktywność. W niedzielny wieczór poinformował w mediach społecznościowych, że miał wypadek.

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości w sobotnie popołudnie spotkał się z mieszkańcami Lubartowa w ramach organizowanych przez partię "Spotkań Wolnych Polaków". Wieczorem przyjechał do Lublina, by zaprezentować kandydata na prezydenta miasta Roberta Derewendę.

Czytaj więcej: Work-life balance – czym dokładnie jest, jak go zachować oraz dlaczego jest tak bardzo ważny w naszym życiu?

Morawiecki złamał rękę? Były Premier przewrócił się pod kościołem

Wygląda na to, że w najbliższych dniach szef poprzedniego rządu nie będzie mógł angażować się w kampanię tak mocno, jak do tej pory. W mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie obandażowanej nogi z dziecięcą ręką, malującą na opatrunku serduszko.

Co prawda nie ma śniegu, ale i tak bywa ślisko. O wypadek nie trudno. Uważajcie na siebie! - napisał na Instagramie były Premier Mateusz Morawiecki.

Okoliczności wypadku nie zdradził. Jak podaje nieoficjalnie "Fakt", Morawiecki miał przewrócić się przed kościołem, gdy wychodził z niedzielnej mszy.

Ze szkolnych lat pamiętam, że na gipsie pojawiły się autografy. Dzisiaj pierwszy od córki - dodał polityk.

Źródło: dziennikwschodni.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo