Wspieraj wolne media

Marcin Wolski przedstawia - uwiąd starczy. Polska młodzież nie jest gotowa na konflikt zbrojny. "Obrona dotyczy nie tylko rzeczy materialnych"

17
0
0
Marcin Wolski
Marcin Wolski / Fot. TVMN

Na antenie TVMN pojawił się kolejny odcinek programu "Marcin Wolski przedstawia". Zwrócił on uwagę na problem wśród młodego społeczeństwa, które nie jest odpowiednio przygotowane na ewentualny konflikt zbrojny.

Na antenie TVMN pojawił się kolejny odcinek programu "Marcin Wolski przedstawia". Zwrócił on uwagę na problem wśród młodego społeczeństwa, które nie jest odpowiednio przygotowane na ewentualny konflikt zbrojny. Podkreślił, że większość młodych osób wolałoby uciec z kraju przed zewnętrznym zagrożeniem.

Zastanawiam się co robi młody człowiek, kiedy otrzymuje pytanie na temat obrony ojczyzny - zastanawiał się Marcin Wolski.

Podkreślił również, że istnieje realne zagrożenie dla bezpieczeństwa. 

Obrona dotyczy nie tylko rzeczy materialnych, ale przede wszystkim systemu wartości, inaczej stylu życia - dodał publicysta.

Cały odcinek programu "Marcin Wolski przedstawia" można obejrzeć na platformie Facebook oraz na kanałach telewizyjnych i aplikacji TV Media Narodowe.

Źródło: tvmn.pl, facebook.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
17
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo