Niespodziewana śmierć znanego aktora z Hollywood. Jego przyjaciele z planu przesłali osobiste pożegnanie. Ich wpisy chwytają za serce

0
0
0
Scena z Przyjaciół: Courteney Cox - Monica i ś.p. Matthew Perry - Chandler
Scena z Przyjaciół: Courteney Cox - Monica i ś.p. Matthew Perry - Chandler / Fot. Youtube

Pod koniec października niespodziewanie w swojej willi zmarł ceniony aktor Matthew Perry. Był on głównie znany z roli Chandlera z "Przyjaciół". Jego najbliżsi przyjaciele ze sceny dosyć długo zwlekali z osobistymi pożegnaniami.

Pod koniec października świat obiegła informacja o śmierci znanego aktora Matthew Perry'ego. Kilka dni po jego śmierci został opublikowany komunikat jego dawnych kolegów z planu serialu komediowego "Przyjaciele". Jednakże główni aktorzy i zarazem najbliżsi przyjaciele dopiero teraz nadesłali osobiste pożegnania. Serialowy Joey, czyli Matt LeBlanc podkreślił, że Matthew był dla niego prawdziwym przyjacielem. Przypomniał również, jedną ze sce, gdy ten był mu dłużny 20 dolarów.

Matthew, żegnam Cię z ciężkim sercem. Czas, który spędziliśmy razem, jest jednym z ulubionych okresów w moim życiu. To był zaszczyt dzielić z Tobą scenę i nazywać Cię moim przyjacielem. Zawsze będę się uśmiechać, gdy o Tobie pomyślę, i nigdy Cię nie zapomnę. Nigdy. Rozwiń skrzydła i leć, bracie; w końcu jesteś wolny. Życzę Ci dużo miłości. I myślę, że zatrzymasz te 20 dolarów, które jesteś mi winien - napisał Matt LeBlanc.

 

Później do grona osobistych komunikatów dołączyła serialowa Monica, czyli dziewczyna i żona Chandlera z "Przyjaciół" grana przez Courtney Cox. Podkreśliła, że tęskni za każdą chwilą spędzoną z Perrym. 

Jestem wdzięczna za każdą chwilę spędzoną z tobą, Matty, i tęsknię za tobą każdego dnia. Kiedy współpracujesz z kimś tak blisko, jak ja z Matthew, są tysiące chwil, którymi chciałabym się podzielić. Oto jedna z moich ulubionych - napisała Courteney Cox.

Na Instagramie pokazał nieopublikowany w serialu materiał, który od kulis przedstawia jedną ze scen odgrywanych w Londynie, która stała się zalążkiem związku ich serialowych postaci.

Aby przedstawić trochę historii, Chandler i Monica mieli odbyć jedną noc w Londynie. Ale dzięki reakcji publiczności stało się to początkiem ich historii miłosnej. W tej scenie, zanim zaczęliśmy się kręcić, szepnął mi zabawną kwestię do powiedzenia. Często robił takie rzeczy. Był zabawny i miły - dodała.

Pozostała trójka aktorów z obsady "Przyjaciół"  Jennifer Aniston, David Schwim i Lisa Kudrow, wciąż jeszcze nie zdecydowała się na indywidualne pożegnanie w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: Koalicja Obywatelska i Polska 2050 wskazali potencjalnego kandydata na wicemarszałka. To ona mogłoby zostać zaproponowana przez Prawo i Sprawiedliwość. "Byłaby bardzo dobrym wicemarszałkiem"

Przeprowadzono sekcję zwłok

Chociaż okoliczności śmierci Perry’ego nadal są owiane tajemnicą, to sekcja zwłok już została przeprowadzona. Jak jak podał serwis TMZ w środę, śmierć aktora nie była skutkiem przedawkowania fentanylu lub metamfetaminy. 

Dodaje, że na razie znane się “mniej dokładne” badania, a nadal trwa szczegółowe badanie toksykologiczne. Uzyskanie ostatecznej pewności co przyczyn śmierci aktora zajmie prawdopodobnie zajmie co najmniej kilka miesięcy.

Źródło: dorzeczy.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo