Wspieraj wolne media

Euro 2024. Polacy pokochali Michała Probierza. Zobacz wyniki najnowszego sondażu

12
0
3
Selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz
Selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz / Fot. PAP/Marcin Bielecki

Po porażce z Holandią 1:2 na Euro 2024 Polacy zagrają w Berlinie z reprezentacją Austrii. Od tego spotkania zależy, czy nasi zawodnicy pozostaną na turnieju. Zobacz wyniki najnowszego sondażu, aby zobaczyć jak bardzo Polacy pokochali Michała Probierza.

  • Po porażce z Holandią 1:2 na Euro 2024 Polacy zagrają w Berlinie z reprezentacją Austrii.
  • Wśród polskich kibiców pomimo porażki zapanowała radość ze sposobu gry naszych zawodników.
  • Ma to swoje przełożenie w najnowszym sondażu w sprawie selekcjonera Michała Probierza.
  • Zobacz także: Skandale podczas Euro 2024. Skandowanie nazwiska Putina i nie tylko

Po porażce z Holandią 1:2 na Euro 2024 Polacy zagrają w Berlinie z reprezentacją Austrii. Pierwszy gwizdek sędziego już w piątek 21 czerwca o godzinie 18.00. W tym spotkaniu powinien już wystąpić kapitan Robert Lewandowski. Polacy, aby marzyć o dalszym udziale w turnieju muszą wygrać z Austriakami. W ostatnim spotkaniu, we wtorek 25 czerwca o godzinie 18.00 Polska zmierzy się z aktualnymi wicemistrzami świata Francuzami.

Austria to bardzo ciekawy zespół, który potrafi dostosować się do przeciwnika pod względem taktycznym. Nie byłbym tego taki pewny, że zagra z nami tak samo, jak w pierwszym meczu. Po spotkaniu można było wyciągnąć kilka wniosków - powiedział obrońca reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński.

Euro 2024. Polacy pokochali Michała Probierza

W nowy sondażu pracowni SW Research przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej" zapytano się polskich kibiców o przyszłość selekcjonera Michała Probierza w przypadku odpadnięcia polskiej drużyny z Euro 2024 w fazie grupowej. Okazuje się, że nawet jeżeli nasza reprezentacja zakończy udział w Euro na fazie grupowej, to Polacy i tak chcieliby dać kolejną szansę selekcjonerowi.

53,5 proc. badanych wskazuje, że Probierz powinien zostać na stanowisku. Przeciwnego zdania jest zaledwie 14,9 proc., a opinii w tej kwestii nie ma 31,6 proc. Sprawdzono też, co na temat selekcjonera sądzą mężczyźni, a co kobiety. Okazuje się, że trenera nie chciałoby zmienić więcej mężczyzn (59,5 proc.) niż kobiet (48,2 proc.).

Czytaj więcej: Polityk Zielonych zaszokowała: Wyobraźcie sobie, że w drużynie byliby tylko biali niemieccy gracze

Zobacz gdzie można obejrzeć mecz Polska-Austria

Spotkanie Polska-Austria będzie można obejrzeć na kanałach TVP Sport. Studio przedmeczowe rozpocznie się już o 15:00 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, smart TV i HbbTV. Transmisja meczu także od 17:30 w TVP 1.

Prowadzącym studio będzie Mateusz Borek, a wśród ekspertów byli reprezentanci: Jakub Błaszczykowski, Łukasz Fabiański, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Piszczek i Artur Wichniarek. Komentatorami drugiego meczu Polaków będą Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.

Mecz Polska - Austria na Euro 2024 rozpocznie się w piątek 21 czerwca o godzinie 18.00 na Olympiastadion w Berlinie. Spotkanie poprowadzi Halil Umut Meler z Turcji.

Źródło: dorzeczy.pl, x.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
12
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo