Wspieraj wolne media

Euro 2024. Jakie nastroje panują wśród Polaków przed meczem z Austrią? Pudzianowski zrobił furorę na dworcu kolejowym

0
0
0
Reprezentacja Polski podczas Euro 2024
Reprezentacja Polski podczas Euro 2024 / Fot. PAP/Marcin Bielecki

Po porażce z Holandią 1:2 na Euro 2024 Polacy zagrają w Berlinie z reprezentacją Austrii. Pierwszy gwizdek sędziego już w piątek 21 czerwca o godzinie 18.00. W tym spotkaniu powinien już wystąpić kapitan Robert Lewandowski. Zobacz jakie nastroje panują wśród Polaków przed meczem z Austrią.

Po porażce z Holandią 1:2 na Euro 2024 Polacy zagrają w Berlinie z reprezentacją Austrii. Pierwszy gwizdek sędziego już w piątek 21 czerwca o godzinie 18.00. W tym spotkaniu powinien już wystąpić kapitan Robert Lewandowski. Polacy, aby marzyć o dalszym udziale w turnieju muszą wygrać z Austriakami. W ostatnim spotkaniu, we wtorek 25 czerwca o godzinie 18.00 Polska zmierzy się z aktualnymi wicemistrzami świata Francuzami.

Redaktor naczelny portalu TVP Sport Sebastian Staszewski zamieścił krótkie nagranie z udziałem polskich kibiców, którzy dopingowali naszych kadrowiczów pod hotelem w Berlinie. Do zabawy dołączyło się również kilku zawodników.

Setka polskich kibiców urządziła młyn pod hotelem reprezentacji. Do dopingu z okien dołączyli się Tymek Puchacz i Wojtek Szczęsny - poinformował Sebastian Staszewski.

Jakie nastroje panują wśród Polaków przed meczem z Austrią?

Wśród polskich od samego rana zaczynają się udzielać bojowe nastroje. Pomimo porażki z Holandią, dobra postawa naszych reprezentantów wlała w kibiców nadzieję na awans do fazy pucharowej.

Do Berlina na mecz postanowił się udać również znany zawodnik MMA oraz były wielokrotny mistrz świata w strongmanach Mariusz Pudzianowski. 

Nie wiem jak ja dojadę do tego Berlina, bo już mam kilka zaproszeń do przedziału. Jak zacznę od pierwszego to nie wiem, na którym wagonie skończe. Żeby nie było to tylko piccolo na dzisiaj - powiedział Mariusz Pudzianowski, który nie ukrywa swojego zamiłowania do złocistego trunku.

Czytaj więcej: Euro 2024. TVP Sport wywołała sensację zagranicą. Kto odpowiada za Hawk-Eye? Rewolucyjny system dostępny tylko w polskiej telewizji

Zobacz gdzie można obejrzeć mecz Polska-Austria

Spotkanie Polska-Austria będzie można obejrzeć na kanałach TVP Sport. Studio przedmeczowe rozpocznie się już o 15:00 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, smart TV i HbbTV. Transmisja meczu także od 17:30 w TVP 1.

Prowadzącym studio będzie Mateusz Borek, a wśród ekspertów byli reprezentanci: Jakub Błaszczykowski, Łukasz Fabiański, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Piszczek i Artur Wichniarek. Komentatorami drugiego meczu Polaków będą Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.

Mecz Polska - Austria na Euro 2024 rozpocznie się w piątek 21 czerwca o godzinie 18.00 na Olympiastadion w Berlinie. Spotkanie poprowadzi Halil Umut Meler z Turcji.

Źródło: tvmn.pl, x.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo