Dramat byłej gwiazdy TVN. Podzieliła się ze swoją mroczną historią. "Prosiłam Boga, aby szybciej go zabrał"

0
0
1
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Wikimedia Commons

Była gwiazda TVN podzieliła się swoimi trudnymi przeżyciami. Okazuje się, że gwiazda popularnego serialu przeżyła rodzinny dramat.

Była gwiazda TVN Ewa Gorzelak, aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" lata temu nagle odeszła z produkcji. "Plotek" przypomina, że aktorka przeżyła rodzinną tragedię. Jak czytamy aktorka odeszła z telewizji, aby ratować syna.

On mi umierał na rękach. W pewnym momencie nie miał siły płakać, tylko tak cichutko się skarżył. Prosiłam Boga, aby szybciej go zabrał i skrócił cierpienie. Myślałam, że mi serce pęknie. (...) Nie ma nic gorszego niż patrzenie na gasnące w oczach dziecko i nieznajomość przyczyny - powiedziała aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Wyznała, że gdy straciła nadzieję na pomoc ze strony medycyny, poprosiła o nią Boga w swoich modlitwach.

Kiedy medycyna powoli rozkłada ręce, pojawia się wielka nadzieja, że jest jeszcze, a może przede wszystkim, ktoś, na kim można się wesprzeć, do kogo można się zwrócić, poprosić o opiekę, po prostu się pomodlić - stwierdziła Ewa Gorzelak.

Mimo że początkowo lekarze dawali chłopcu niewielkie szanse na przeżycie, udało się go uratować. 

Czytaj więcej: Pandora Gate: Sylwester Wardęga szybko zareagował na film Marcina Dubiela. "Tym razem nie zostawiłem sobie w rękawie jednego asa... a dwa"

Popularny serial "Na Wspólnej"

Na Wspólnej to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVN od 27 stycznia 2003. Osią fabuły są losy przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie zakładają spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie.

Ewa Gorzelak w popularnym serialu wcielała się w rolę Gabrieli Góralczyk-Nowak.

Źródło: tysol.pl, plotek.pl

Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo