Coraz więcej spraw przeciwko lekarzom, którzy "radzili" zmianę płci. "Dzieciństwo zrujnowane przez interwencje medyczne"

4
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Nie można utwierdzać 12-latków, którzy mówią, że urodzili się w niewłaściwym ciele w tym przekonaniu - powiedziała jedna z ofiar największych skandali medycznych w historii Stanów Zjednoczonych.

Lekarze często bez rzetelnej diagnozy kierują małoletnich na tranzycję, czyli chirurgiczną i farmakologiczną “zmianę płci”. Media coraz częściej donoszą, że osoby, które w młodości zdecydowały się poddać eksperymentowi tzw. zmiany płci obecnie pozywają lekarzy za wyrządzone im szkody.

Firma prawnicza Campbell Miller Payne podała, że reprezentuje osoby, które “były wprowadzane w błąd i wykorzystywane - często jako dzieci - w celu spowodowania szkód psychicznych i fizycznych poprzez fałszywą obietnicę tak zwanej opieki medycznej afirmującej płeć kulturową”.

Pod koniec lipca bieżącego roku przed komisją sądownictwa w kongresie stanęła 19-letnia Cloe Cole. Zaapelowała do kongresmenów o wstrzymanie prawnej możliwości tzw. terapii zmiany płci i operacji dla nieletnich. Zaznaczyła, że jej “dzieciństwo zostało zrujnowane przez interwencje medyczne”. 

Kiedyś wierzyłam, że urodziłam się w niewłaściwym ciele. A dorośli obecni w moim życiu, którym ufałam, potwierdzili moje przekonanie. To wyrządziło mi nieodwracalną krzywdę na całe życie - powiedziała.

Interwencje medyczne były wymuszone

Dziewczyna, która w wieku 12 lat stwierdziła, że chce być chłopcem została skierowana na terapię hormonalną.  Od 13. roku życia zaczęła przyjmować blokery dojrzewania, a w wieku 15 lat nastolatce usunięto piersi. 

Dziewczyna już wcześniej cierpiała na depresję, a po tranzycji jej stan znacznie pogorszył się. Obecnie twierdzi, że interwencje medyczne były wymuszone. Jej rodziców straszono, że jeśli nie będą jej podawać testosteronu, to dziewczyna popełni samobójstwo, jednak to właśnie po tak zwanej operacji zmiany płci Cole targnęła się na swoje życie.  

Moje dzieciństwo zostało zrujnowane, podobnie jak tysiąca osób, które chciałyby odwrócić skutki tranzycji - stwierdziła.

Obecnie w Ameryce Północnej - według Gender Mapping Project - istnieje ponad 400 klinik zajmujących się tranzycją u dzieci. Rynek chirurgii “zmiany płci” wyceniono na blisko 2 mld dol. w 2021 roku. Do 2030 r. ma urosnąć do poziomu 5 mld dol.

Czytaj także: Zgodne stanowisko. Polacy opowiedzieli się za zakazem zmiany płci u osób niepełnoletnich

Ordo Iuris przygotował projekt ustawy o zakazie “zmiany płci”

Instytut Ordo Iuris staje w obronie dzieci przed okaleczaniem związanym m.in. z usuwaniem całkowicie zdrowych organów, amputacją piersi czy kastracją. Organizacja przygotowała projekt ustawy, który zakazuje zmiany płci.

Jesteśmy świadomi, że źródłem międzynarodowej epidemii transseksualizmu wśród nastolatków jest wpływ aktywistów i lobbystów ruchu LGBT na młodzież - wzrost liczby zaburzeń tożsamości płciowej jest proporcjonalny do skali obecności genderowej propagandy w szkołach, mediach i kulturze - zaznaczył adwokat Rafał Dorosiński, członek Zarządu Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Źródło: pch24.pl, nypost.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
4
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo