Zarzuty prokuratorskie za symbol Polski Walczącej? Bąkiewicz: "To element walki upolitycznionej prokuratury z niepokornymi"

1
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. X

W czwartek gościem redaktora Jana Bodakowskiego w programie TV Media Narodowe "Dzień na Żywo" był prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz. Skomentował on zarzuty jakie postawiła mu prokuratura.

Prokuratura rejonowa na warszawskiej Ochocie wszczęła śledztwo po tym, jak w styczniu Robert Bąkiewicz - zgadza się na podawanie nazwiska - namalował sprayem znaki Polski Walczącej na elewacji budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Wcześniej ten gmach jest wpisany na listę zabytków. 

Robert Bąkiewicz nie przyznał się do zarzucanego czynu, odmówił składania wyjaśnień. Zapowiedział jednak, że zrobi to po zapoznaniu się z aktami postępowania. 

Czytaj więcej: Prezydent Duda już po spotkaniu z Donaldem Trumpem. "Przyjacielska atmosfera. Doskonała rozmowa"

Bąkiewicz o zarzutach prokuratorskich

W czwartek gościem redaktora Jana Bodakowskiego w programie TV Media Narodowe "Dzień na Żywo" był prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz. Skomentował on zarzuty jakie postawiła mu prokuratura w związku z namalowaniem symbolu Polski Walczącej.

To element walki upolitycznionej prokuratury z niepokornymi, którzy sprzeciwiają się niszczeniu wspólnoty narodowej - powiedział Robert Bąkiewicz.

Cały wywiad z Robertem Bąkiewiczem można obejrzeć na platformie Facebook oraz na kanałach telewizyjnych i aplikacji TV Media Narodowe.

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo