Wspieraj wolne media

Afera królikowa w Konfederacji. O co chodzi w sporze? Wyrzykowski: "Wolę być obrzucony błotem, niż moje córki miałyby mieć w przyszłości problem"

0
0
3
Paweł Wyrzykowski
Paweł Wyrzykowski / Fot. TVMN

Niedawno Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak odciął się od działalności Pawła Wyrzykowskiego, który zamieszczał w mediach społecznościowych zdjęcia imigrantów w kontrowersyjnych pozach. Do sprawy odniósł się sam zainteresowany.

Niedawno Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak odciął się od działalności Pawła Wyrzykowskiego, który zamieszczał w mediach społecznościowych zdjęcia imigrantów w dziwnych i kontrowersyjnych pozach. 

Parę osób pyta, więc odpowiadam: autor poniższego wpisu NIE JEST ani liderem Konfederacji gdziekolwiek (jego biogram wprowadza w błąd celowo) ani członkiem którejkolwiek partii współtworzącej Konfederację. Działał w przeszłości w partiach koliberalnych, ale został z nich usunięty. Od dawna jest skonfliktowany. Jego ostatnie starty wyborcze były w kontrze do nas. Jego wyniki pokazały brak poparcia. Czy wrzuca tego typu wpisy dla atencji czy po to by nam zaszkodzić nie wiem, ale proszę w żaden sposób nie kojarzyć tego z nami - napisał Krzysztof Bosak.

Sam Wyrzykowski został ostatecznie usunięty z Nowej Nadziei, a wcześniej jego działalność skrytykował współprzewodniczący Konfederacji Sławomir Mentzen.

Nie bez powodu został wyrzucony zarówno z Konfederacji jak i NN - skwitował Sławomir Mentzen.

Czytaj więcej: "Misja pokojowa 3.0". Premier Węgier niespodziewanie zjawił się w Chinach

Wyrzykowski zabrał głos w sprawie afery królikowej

Redaktor TV Media Narodowe Oliver Pochwat w programie "Najważniejsze Pytania" przeprowadził jako pierwszy wywiad z Pawłem Wyrzykowskim, aby ten mógł się wypowiedzieć na temat afery królikowej w Konfederacji. 

Ja wolę być obrzucony błotem, niż żeby moje córki miały w przyszłości problem, żeby wyjść na zewnątrz po zmroku - tak jak to się dzieje w Europie Zachodniej - wyjaśnił Paweł Wyrzykowski.

Podkreślił, że zamierza chronić swoją rodzinę, pomimo skandalicznych komentarzy w jego kierunku zamieszczanych w mediach społecznościowych przez anonimowych użytkowników.

Wyjaśnił również, że Polscy obywatele mają prawo dokonywać obywatelskich zatrzymań na imigrantach oraz przekazywać ich do odpowiednich organów ścigania.

Państwo polskie jeżeli nie daje sobie rady to niech mieszkańcy wspierają to państwo polskie w jego podstawowych zadaniach. Każdy zatrzymany nielegalny imigrant jest przekazywany policji - zaznaczył Wyrzykowski.

Cały wywiad z Pawłem Wyrzykowskim można obejrzeć na platformie Facebook, Banbye oraz na kanałach telewizyjnych i aplikacji TV Media Narodowe. 

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo