Wyjaśniła się sprawa przyszłości Kanału Sportowego. Krzysztof Stanowski zamieścił długo wyczekiwaną informację. "Fajnie było! I może jeszcze będzie"

0
0
0
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski / Fot. Youtube

Dotychczasowy współudziałowiec Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski potwierdził za pośrednictwem Twittera/X swoje odejście z Kanału Sportowego. Złożył on w piątek 13 października wypowiedzenie. Przez kolejne trzy miesiące będzie nadal pracował w KS.

Dotychczasowy współudziałowiec Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski potwierdził za pośrednictwem Twittera/X swoje odejście z Kanału Sportowego. Złożył on w piątek 13 października wypowiedzenie, dlatego jeszcze przez trzy miesiące do stycznia przyszłego roku będzie on pracował w tej internetowej telewizji. Jednakże niewykluczone, że w toku negocjacji, Stanowski opuści KS jeszcze wcześniej.

Od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej pojawiały się domysły dotyczące mojego odejścia z Kanału Sportowego, a od miesiąca - gdy usunąłem KS z opisu w swoich mediach społecznościowych - temat stał się głośny. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co oznacza, że mam obowiązek świadczenia pracy przez kolejne trzy miesiące (do końca stycznia 2024), chyba że strony ustalą inaczej - oświadczył Krzysztof Stanowski.

W swoim wpisie, pożegnał się z wszystkimi pracownikami i kolegami, z którymi zakładał Kanał Sportowy. Podziękował również widzom za czteroletnią interakcję.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tworzyli ze mną ten ekscytujący projekt. Przede wszystkim dziękuję widzom, z którymi spędziłem ostatnie blisko cztery lata - czy też rozmawiając podczas programów, czy też czytając Wasze komentarze - napisał dziennikarz sportowy.

Fajnie było! I może jeszcze będzie - dodał na końcu.

Czytaj więcej: Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego? Michał Pol komentuje sensacyjne doniesienia

Stanowski ukrywał prawdę?

O komentarz w sprawie odejścia z Kanału Sportowego Stanowski został zapytany w czwartek 22 września, podczas konferencji zapowiadającej turniej Move Federation 2.Sylwester Wardęga pytał, dlaczego zniknął hasztag "KanalSportowy".

Omsknął mi się palec po prostu - odpowiedział Krzysztof Stanowski.

Wówczas wyjaśnił, że w najbliższym czasie przeprowadzi na Kanale Sportowym wywiad ze znanym twórcą Człowiekiem Wargą.

Natomiast w poniedziałek poprowadzę „Poranek” z Człowiekiem Wargą. A gdyby miało coś większego się dziać, to myślę, że będą lepsze okoliczności, by o tym mówić - stwierdził dziennikarz zasiewając nutkę niepewności.

Źródło: tvmn.pl, twitter.com/x.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo