Wybory samorządowe 2024. Zaskakujący kandydat na mapie Polski. Były siatkarz i medalista mistrzostw świata wystartuje o fotel prezydenta Olsztyna

1
0
0
Marcin Możdżonek
Marcin Możdżonek / Fot. Youtube

Przed nami wybory samorządowe, w których Polacy wybiorą lokalne władze w swoich miastach i wsiach. Jak się okazuje batalię o prezydencki fotel w Olsztynie zamierza podjąć były złoty medalista mistrzostw świata i siatkarz Marcin Możdżonek.

  • W kwietniu odbędą się w Polsce wybory samorządowe, gdzie Polacy wybiorą nowe władze lokalne.
  • Ogólnopolskie ugrupowania polityczne przedstawiły już po części swoich kandydatów w danych miastach.
  • Jednakże na politycznej mapie Polski pojawił się niedawno intrygujący kandydat na prezydenta Olsztyna.
  • Zobacz także: Poseł Suwerennej Polski o stanie zdrowia Ziobry: Nie jest faworytem w tej walce

Przed nami wybory samorządowe, w których Polacy wybiorą lokalne władze w swoich miastach i wsiach. Jak się okazuje batalię o prezydencki fotel w Olsztynie zamierza podjąć były złoty medalista mistrzostw świata i siatkarz Marcin Możdżonek. Na obecną chwile nie przedstawił on z jakiego komitetu zamierza wystartować oraz jakie otrzymał poparcie z dotychczasowych sił politycznych, w tym lokalnych.

Moi kochani! To już oficjalne! Zawalczę o Wasze głosy w wyścigu o fotel Prezydenta Olsztyna! - poinformował Marcin Możdżonek.

Były sportowiec cieszy się dużą popularnością na portalu X, gdzie chętnie się udziela i wymienia poglądy na temat danych sytuacji w kraju i na świecie.  W przeszłości był on widziany między innymi z obecnym prezesem Nowej Nadziei Sławomirem Mentzem. Sportowiec nie ukrywa swoich bardziej liberalno-konserwatywnych poglądów, lecz do tej pory jasno nie zadeklarował swoich sympatii partyjnych.

Czytaj więcej: Rosyjski dyplomata: Tylko bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa wymusi na politykach zmianę decyzji

Możdżonek został prezesem Polskiego Związku Łowieckiego

Kilka miesięcy temu został nowym prezesem Naczelnej Rady Łowieckiej Polskiego Związku Łowieckiego Marcin Możdżonek. O tym fakcie poinformował prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego Jacek Zarzęcki na swoim profilu społecznościowym na portalu X.

Nowym prezesem Naczelnej Rady Łowieckiej Polskiego Związku Łowieckiego został Marcin Możdżonek - poinformował na Twitterze/X prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego Jacek Zarzęcki.

Jestem poruszony i bardzo dumny. Wiem, jaka spoczywa na mnie odpowiedzialność. Oczy całej łowieckiej Polski są zwrócone ku mnie. Ale mając takich kolegów i koleżanki, jestem spokojny o przyszłość - powiedział Marcin Możdżonek.

Źródło: tvmn.pl, x.com

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo