Wspieraj wolne media

Takie rzeczy dzieją się w Polsce. 13-latka pyta o testosteron. Z pomocą przychodzą aktywiści gender

1
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Proces "zmiany płci” jest coraz popularniejszy u dzieci. 13-latka w mediach społecznościowych pyta o testosteron, a środowiska genderowe przychodzą jej z pomocą.

  • W mediach społecznościowych pojawił się wpis dotyczący 13-letniej dziewczyny, która pyta czy dostanie testosteron w tym wieku. Dodaje, że ma 3 dokumenty dotyczące rozpoznania transpłciowości.
  • Dziecku odpowiada aktywistka gender, która przyznaje, że sama sama zaczęła brać testosteron w wieku 14 lat.
  • Zmierzające do "korekty płci" terapie hormonalne i zabiegi chirurgiczne prowadzą do licznych problemów zdrowotnych.

Ideologia gender rozprzestrzenia się również w Polsce i dotyka coraz to młodsze osoby, które zastanawiają się nad tzw. korektą płci. Warto zaznaczyć, że w naszym kraju nie istnieją regulacje ograniczające tzw. zmianę płci u nieletnich.

Zmierzające do “korekty płci” terapie hormonalne i zabiegi chirurgiczne prowadzą do licznych problemów zdrowotnych, takich jak zwiększone ryzyko raka, zmiany metaboliczne czy depresja. Aktywiści LGBT nie ustają jednak w swoich działaniach i promują tego typu praktyki.

13-latka okalecza swoje ciało i pyta o testosteron

W mediach społecznościowych pojawił się wpis dotyczący 13-letniej dziewczyny, która pyta czy dostanie testosteron w tym wieku. Dodaje, że ma 3 dokumenty dotyczące rozpoznania transpłciowości.

13-latce odpowiada aktywistka gender, która przyznaje, że sama sama zaczęła brać testosteron w wieku 14 lat. Do rozmowy włącza się kolejna osoba, która poleca dziewczynie “eksperta”, który zmienia płeć już 12-letnim dzieciom.

Czytaj także: Szaleństwo! Na UJ sugestie, że Ania z Zielonego Wzgórza mogła być... lesbijką

Blokery są zagrożeniem

„Terapia” hormonalna przeprowadzana u nieletnich polega zwykle na podawaniu blokerów hamujących wytwarzanie hormonów właściwych dla danej płci. Często skutkuje to zaburzeniami płodności, a w przypadku zajścia w ciąże osoby po tym procesie, wadami płodu i poronieniami. Mimo to, ruch LGBT dąży do tego, aby takie praktyki były dostępne dla małoletnich nawet bez zgody rodziców - czytamy na stronie Instytutu Ordo Iuris.

Źródło: twitter, ordoiuris.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
1
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo