TVMN debiutuje w tv naziemnej! Na których multipleksach można nas znaleźć? Sprawdź szczegóły!

55
5
8
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. TVMN

Od wtorku 5 marca sygnał TVMN jest dostępny z naziemnych nadajników z Wrocławia, Świdnicy, Częstochowy, Tomaszowa Mazowieckiego i Jeleniej Góry.

TVMN to niezależna przestrzeń medialna, oparta na patriotyzmie, wolności, konserwatyzmie i katolicyzmie. 

Sukcesywnie rozszerzamy zasięg naszej stacji. Jakiś czas temu ruszyła nasza aplikacja na smartfony i Smart TV. 

Telewizja Media Narodowe jest liderem innowacji. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi programami wśród widzów, przy jednoczesnym zwalczaniu nas przez środowiska skrajnej lewicy, posiadające duże wpływy w światowych korporacjach, uruchomiliśmy aplikację na telefony i SmartTV. Poprawiliśmy też jakość naszego streamingu na portalu tvmn.pl oraz stałe poszerzamy zasięg w mniejszych sieciach kablowych. Doprowadziliśmy do stanu, w którym nawet 70% polskich gospodarstw domowych ma dostęp do TVMN. Do tego każdy posiadacz smartfona może łatwo uruchomić naszą aplikację. To ważny przełom w dystrybucji kanału, zmierzający do pozycjonowania naszej telewizji, jako lidera konserwatywnej opinii na polskim rynku - wskazywał w momencie debiutu aplikacji Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Media Narodowe.

Pobierz aplikację na iOS. Kliknij tutaj! 

Pobierz aplikację na Androida. Kliknij tutaj!

Poza tym można nas oglądać za pośrednictwem portalu tvmn.pl, w wybranych sieciach kablowych i w ramach pasma na kanale TVT za pośrednictwem MUX-L2. Teraz przekaz TVMN pojawił się w MUX-L1, MUX-L3 i MUX-L4. Można nas oglądać z naziemnych nadajników zlokalizowanych we Wrocławiu i Świdnicy (kanał 27 - 522 MHz), Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim (kanał 36 - 594 MHz) oraz Jeleniej Górze (kanał 38 - 610 MHz). 

Zapraszamy do wsparcia niezależnej i propolskiej telewizji TVMN. Jeśli chcesz, aby była w Polsce przestrzeń dla konserwatywnych mediów. Wesprzyj nasze działania poprzez portal zrzutka. Można to także uczynić za pośrednictwem wpłaty na konto bankowe: 33 1020 1055 0000 9302 0571 0100 pod tytułem: Darowizna na TVMN. To tylko dzięki państwu wsparciu możemy tworzyć codziennie ciekawe materiały oraz prowadzić relacje z wydarzeń sejmowych oraz wielu innych.

W ofercie TVMN są takie programy jak: „Temat Dnia”, „Dzień na żywo”, „Najważniejsze Pytania” czy „Rozmowy niepoprawne politycznie”. W ramówce są także reportaże, filmy dokumentalne i programy historyczne. Twarzami stacji są: Michalina Szymborska, Jan Bodakowski, Oliwier Pochwat i Andrzej Kozera.

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
55
5
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo