Stanisław Michalkiewicz jednak nie wystartuje w wyborach do PE z list Korwina-Mikke

0
0
2
Janusz Korwin-Mikke i Stanisław Michalkiewicz nie pójdą razem na Brukselę
Janusz Korwin-Mikke i Stanisław Michalkiewicz nie pójdą razem na Brukselę / Fot. Facebook/Janusz Korwin Mikke

W czwartek wieczorem podczas kolejnego Q&A poinformował o tym Janusz Korwin-Mikke, z którego list w wyborach do Parlamentu Europejskiego miał startować popularny publicysta.

Michalkiewicz rezygnuje ze startu w wyborach

Z najnowszych informacji przekazanych przez Janusza Korwina-Mikke wynika, że publicysta Stanisław Michalkiewicz zrezygnował ze startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Po prostu kolega Michalkiewicz uważa, że kolega Braun wystawił nas do wiatru – tłumaczy Janusz Korwin-Mikke, wyjaśniając, dlaczego Stanisław Michalkiewicz zrezygnował ze startu w eurowyborach.

Doświadczony polityk podał powody decyzji swojego kolegi z czasów wspólnej walki w opozycji antykomunistycznej.

Rzucają nam kłody pod nogi. Sąd nam nie zarejestrował partii KORWiN i dalej nie zarejestrował, nie zarejestrował partii Najwyższy Czas. Komitet, który się nazywał Polexit? Najwyższy Czas! – kolega Żółtek go oprotestował, że wykorzystujemy jego nazwę „Polexit”, ale proszę nie denerwować – damy sobie radę i wystartujemy. Ja startuję ze Śląska i Zagłębia – poinformował Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke powiedział, że „po prostu kolega Michalkiewicz uważa, że kolega Braun wystawił nas do wiatru”, bo „namówił Michalkiewicza do startu”.

Braun miał sprawiać wrażenie, że sam wystartuje w eurowyborach z Korwin-Mikkem i Michalkiewiczem, ale tak się nie stanie.

 

Źródło: nczas.info

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo