Wspieraj wolne media

Powstaje film o Jarosławie Kaczyńskim! Barełkowski zaprasza do wsparcia produkcji. "Bez hejtu i bez taniej wazeliny"

5
0
0
Prezes TV Media Narodowe Piotr Barełkowski
Prezes TV Media Narodowe Piotr Barełkowski / Fot. TVMN

Prezes TV Media Narodowe Piotr Barełkowski poinformował, że powstaje film o postaci Jarosława Kaczyńskiego. Tylko dzięki pomocy widzów realizacja tej produkcji może się udać. Za reżyserię tej produkcji jest sam Barełkowski.

Prezes TV Media Narodowe Piotr Barełkowski poinformował, że powstaje film o postaci Jarosława Kaczyńskiego. Produkcja ma przedstawić w sposób niezależny, obiektywny i nie poddany poprawności politycznej osobę prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Telewizja Media Narodowe produkuje film o Jarosławie Kaczyńskim. Bez wazeliny, ale i bez niepotrzebnego hejtu. Cała prawda o tej jakże ważnej dla współczesnej Polski postaci - zapowiedział prezes TV Media Narodowe Piotr Barełkowski.

Koszt całkowity produkcji filmu o Kaczyńskim wyceniono na około 150 tysięcy złotych. Z tego powodu Piotr Barełkowski poprosił widzów TV Media Narodowe o wsparcie tej ciekawej produkcji, która może zainteresować wszystkich zainteresowanych polską sceną polityczną oraz jej historią.

Czytaj więcej: 

Kim jest Jarosław Kaczyński?

W okresie PRL Jarosław Kaczyński był działaczem opozycji politycznej. Był w przeszłości senatorem I kadencji (1989–1991), a także posłem na Sejm I, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX i X kadencji (1991–1993, od 1997). Od 2003 r. jest prezesem partii Prawo i Sprawiedliwość, w latach 2006–2007 sprawował urząd Premiera, w latach 2020–2022 i w 2023 r. był Wicepremierem, w latach 2020–2022 sprawował urząd przewodniczącego Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. Był również kandydatem na urząd prezydenta w przedterminowych wyborach prezydenckich w 2010 r.

Od czasu wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborów parlamentarnych w 2015 r. do utworzenia trzeciego rządu Donalda Tuska, będąc posłem na Sejm RP, a także wicepremierem, był uważany za jedną z najbardziej wpływowych osób w Polsce.

Źródło: tvmn.pl, x.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
5
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo