Kat Anastazji nie został do Grecji przysłany przez Komisję Europejską? "Masowa imigracja nie jest koniecznością"
Historii takich jak ta Anastazji mogą być tysiące, jeśli nie powiemy "stop". Im szybciej się obudzimy, przekonamy wystarczająco wielu rodaków i wpłyniemy na decyzje polityków, tym mniej będzie ofiar - wskazał portal Nowy Ład.
- Portal Nowy Ład wskazał, że w 2022 roku pozwolenie na pracę w Polsce otrzymało aż 13 tys. mężczyzn w wieku od 18 do 44 właśnie z Bangladeszu.
- Zaznaczono również, że masowa imigracja nie jest koniecznością, a wynikiem presji wielkich firm, którzy liczą na tanią siłę roboczą.
- Nowy Ład dodał, że "to najprostsze rozwiązanie, dzięki któremu unikają inwestowania w innowacje i nowoczesne technologie, które pozwalałyby wykonywać tę samą pracę mniejszej liczbie pracowników".
- Zobacz także: Płock. Policjanci będą cały czas obecni w miasteczku pracowniczym dla cudzoziemców z Azji. Oddział prewencji policji został zwiększony
Śmierć 27-letniej Anastazji Rubińskiej, wielokrotnie zgwałconej, a później brutalnie zamordowanej, w ostatnich dniach wstrząsa Polską. Jej oprawcą był 32-letni obywatel Bangladeszu. Kat Anastazji nie został jednak do Grecji przysłany przez Komisję Europejską - zwrócili uwagę w mediach społecznościowych członkowie portalu Nowy Ład.
Tuszowanie problemów w imię “walki z rasizmem”
Zaznaczyli, że jest to prawdopodobnie jeden z milionów muzułmańskich imigrantów zarobkowych, którzy zostali wpuszczeni do Europy przez ostatnie 30 lat w imię “brakujących rąk do pracy”, a problemy z którymi tuszowano następnie w imię “walki z rasizmem”.
Wszystko pod dyktat wielkiego kapitału i skrajnie lewicowych ideologii. Asymilować można jednostki, rodziny. Nie da się ot tak zasymilować setek tysięcy ludzi mających własną, często silniejszą od Europejczyków tożsamość - czytamy.
Dodali, że jest to moment, w którym trzeba obudzić tych Polaków, dla których do tej pory “zachodnie problemy z pozaeuropejską imigracją były często równie abstrakcyjne, co zagrożenie ze strony rosyjskich czołgów dla Francuzów czy Włochów”.
13 tys. mężczyzn z Bangladeszu dostało pozwolenie na pracę w Polsce
Portal Nowy Ład wskazał, że w 2022 roku pozwolenie na pracę w Polsce otrzymało aż 13 tys. mężczyzn w wieku od 18 do 44 właśnie z Bangladeszu. “W ciągu ledwie sześciu lat między rokiem 2016 a 2022 liczba zezwoleń wydawanych dla imigrantów z krajów muzułmańskich wzrosła aż 35-krotnie. Łącznie wydano ich ponad 135 tysięcy”.
Czytaj także: Morderstwo Anastazji w Grecji. Są pierwsze wyniki badań DNA
Nowy Ład: Musimy powiedzieć “stop”
Historii takich jak ta Anastazji mogą być tysiące, jeśli nie powiemy “stop”. Im szybciej się obudzimy, przekonamy wystarczająco wielu rodaków i wpłyniemy na decyzje polityków, tym mniej będzie ofiar - napisał Nowy Ład.
W kolejnym wpisie zaznaczyli, że masowa imigracja nie jest koniecznością, a wynikiem presji wielkich firm, którzy liczą na tanią siłę roboczą. Nowy Ład dodał, że “to najprostsze rozwiązanie, dzięki któremu unikają inwestowania w innowacje i nowoczesne technologie, które pozwalałyby wykonywać tę samą pracę mniejszej liczbie pracowników”.
🧵
Śmierć 27-letniej Anastazji #Rubińskiej, wielokrotnie zgwałconej, a później brutalnie zamordowanej, w ostatnich dniach wstrząsa Polską. Jej oprawcą był 32-letni obywatel #Bangladeszu. Kat Anastazji nie został jednak do Grecji przysłany przez Komisję Europejską.1/11 pic.twitter.com/CipCyWkIIe — Nowy Ład (@nowylad) June 22, 2023
Źródło: twitter