Muzeum LGBT w Warszawie. Władze miasta nie ukrywają ekscytacji. Wiceprezydent Machnowska-Góra: "Cieszę się, że to trzecie takie muzeum w Europie"

0
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię zdegenerowanej subkultury LGBT. Przedstawiciele władz miasta nie ukrywają swojej ekscytacji tym zgubnym projektem.

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię LGBT, która jawi się jako zdegenerowana wersja subkultury. Swojej ekscytacji tym projektem nie ukrywa wiceprezydent stolicy Aldona Machnowska-Góra. Podkreśliła, że będzie to trzecie takie "muzeum" w Europie.

Cieszę się, że to trzecie takie muzeum w Europie, ale cieszę się również dlatego, że opowiada ono o tożsamości tego miasta – mówiła w trakcie konferencji prasowej wiceprezydent Warszawy Aldona Machnowska-Góra.

Nowa placówka będzie znajdować się przy ul. Marszałkowskiej. W muzeum będzie można zobaczyć rozmaite dokumenty, świadectwa i artefakty dotyczące tęczowej społeczności. Wśród elementów wystawy znajdzie się między innymi akt nominacji poselskiej Anny Grodzkie - pierwszego transseksualisty w polskim parlamencie, a także dwunastometrowa sześciokolorowa flaga dewiantów uszyta w 2006 roku.

Otwarcie Queer Muzuem to kolejny przykład próby zdominowania sfery publicznej przez lobby LGBT. Realizowanie homoideologii prowadzi do demoralizacji dzieci i młodzieży oraz do zaburzenia sfery płciowej u dorastających ludzi. 

Czytaj więcej: Bojówki Antify zaatakowały "prawicowych gejów". W sieci pojawiło się nagranie

Ciekawa inicjatywa kibiców Lecha Poznań

Władze Poznania z okazji rzekomego miesiąca dumy wywiesiły w całym mieście emblematy LGBT. Ponadto tęczowe flagi pojawiły się na budynku urzędu miasta, o czym wspominał ks. Daniel Wachowiak. Te emblematy nie zostały nawet ściągnięte na czas wspomnienia patronów Poznania św. Piotra i Pawła.

Poznań. Urząd Miasta. Imieniny miasta. Dzień patronów św. Piotra i św. Pawła - napisał ks. Daniel Wachowiak.

Jednakże, poznańscy kibice postanowili wziąć sprawę w swoje ręce i wyręczyły władze miasta w usunięciu tęczowych elementów LGBT, które przynosiły Poznaniakom wstyd na całą Polskę. Ponadto wśród zabranych emblematów znalazło się również kilka flag Antify - lewicowej organizacji, która znana jest z radykalnych działań.

Kibice z Poznania prezentują - jak się zdaje - zerwane i zdobyte flagi LGBT oraz flagi Antify. Możliwe, że są to flagi, które niedawno zawisły w centrum miasta. Tęczowe banery miały dekorować Poznań na cześć "miesiąca dumy", czerwca - przekazał bloger Myślozbir.

Swoimi dokonaniami pochwaliło się również stowarzyszenie poznańskich kibiców "Kibolskie Jeżyce". Zamieścili oni na swojej stronie flagi LGBT, które położyli na ziemi i podeptali. 

Alert RCB! Uwaga! Prognozowane burze z silnym wiatrem oczyściły część naszego miasta. Lewaki, unikajcie otwartych przestrzeni - czytamy w ironicznym wpisie "Kibolskich Jeżyc".

 

Źródło: tvmn.pl, x.com, ratujzycie.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo