Miało nie żyć - wkrótce w kinach. Fundacja Życie i Rodzina przygotowała film o aborcji w Polsce
Premiera filmu "Miało nie żyć" produkcji Fundacji Życie i Rodzina odbędzie się w poniedziałek w Warszawie w Centrum Prasowym Foksal przy ul. Foksal 3/5. Film opowiada o aborcji dokonywanych w polskich szpitalach.
- Premiera filmu "Miało nie żyć" produkcji Fundacji Życie i Rodzina.
- Wydarzenie odbędzie się w Centrum Prasowym Foksal przy ul. Foksal 3/5.
- Film opowiada o aborcji dokonywanych w polskich szpitalach.
- Zobacz także: Wybory samorządowe w Polsce 2024. Czarnek: "Prowadzę rozmowy z Konfederacją i PSL"
Premiera filmu "Miało nie żyć" produkcji Fundacji Życie i Rodzina odbędzie się w poniedziałek w Warszawie w Centrum Prasowym Foksal przy ul. Foksal 3/5. Film opowiada o aborcji dokonywanych w polskich szpitalach oraz o traumatycznych przeżyciach świadków tych zbrodni.
Wstęp na premierę filmu jest wolny i całkowicie bezpłatny. Samo wydarzenie poprowadzi redaktor Paweł Zdziarski. Patronem medialnym tego wydarzenia jest: TV Media Narodowe, Do Rzeczy, wRealu24, Nowy Ład, P.S. TV, Opoka, PCh24 TV, Tygodnik Solidarność, Radio Niepokalanów, Tygodnik Idziemy, Warszawska Gazeta, PL1 TV.
Czytaj więcej: Bruksela chce wymusić na Polsce liberalizację aborcji? Będą naciski na rząd Tuska
Miało nie żyć - o czym jest film?
Naoczni świadkowie zdecydowali się opowiedzieć, jak morduje się dzieci, jakie są procedury i co dzieje się z dziećmi, które z jakichś powodów urodzą się z aborcji żywe. Osoby występujące w filmie to pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sal porodowych. Zetknęli się osobiście z procederem mordowania dzieci – zostali skierowani do asysty w zabiegu, którego prawdziwego celu nie znali, mieli kontakt z dzieckiem po aborcji lub matką, która była w trakcie procedury tzw. terminacji. Mówią o dzieciach, które walczyły o życie, ale przegrały, bo wszystkie działania wokół nich były nakierowane na to, aby jak najszybciej zmarły.
Historie opowiedziane w filmie zdarzyły się naprawdę. Niektóre jeszcze przed wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z października 2020 r., inne już po tym wyroku. We wszystkich przypadkach zabito dzieci, które z całych sił chciały żyć, a w trakcie zabiegu niewyobrażalnie cierpiały. W filmie także wątki dotyczące fałszowania szpitalnej dokumentacji, mordowania dzieci na podstawie oświadczenia o złym samopoczuciu psychicznym, ukrywania tego, jak dobija się dzieci, które aborcję przeżyją.
Źródło: dorzeczy.pl, facebook.com