Wspieraj wolne media

Zmiany klimatu. Polityka, ideologia, nauka, fakty

3
1
2
Okładka książki
Okładka książki / Fot. 3s media

W wyniku zmian klimatycznych, drastycznego spadku temperatury Polska w przeszłości wielokrotnie była pokryta lodowcem. Zapewne też i w przyszłości ziemie Polski zostaną skute lodem. Po zlodowaceniu (zwanym epoką lodowcową) nadchodziło drastyczne ocieplenie klimatu. Wszystko to było, (jest i będzie) wynikiem aktywności magnetycznej słońca.

Żadne mamuty, dinozaury czy starożytni kosmici poprzez rozwój przemysłu nie powodowali tych zmian. Były i są one naturalnie cykliczne. Nauka nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Dziś jednak mamy do czynienia z globalną destruktywną teokracją, która chce z naszego życia zrobić piekło. Nauka dla należących dla globalnych korporacji mediów i ich lokajów zwanych politykami nie ma znaczenia. Cały świat poddany jest tyrani destrukcyjnej religii klimatyzmu.

Sekta klimatyczna jak wszystkie sekty apokaliptyczne wbrew naukowym faktom głosi nadejście katastrofy klimatycznej, za którą mają być odpowiedzialni ludzie. Klimatyści, by zatrzymać ową urojona katastrofę, likwidują w Europie gospodarkę (rolnictwo, przemysł), co doprowadzi do bankructwa państw (nie będzie komu płacić podatków) i katastrofy humanitarnej (głodu, braku energii, ogrzewania, jedzenia, terroru kryminalnego).

Naukowcy ukazujący bezsens bredni klimatycznych są prześladowani. Prawdy okazującej bezsens klimatyzmu nie można zobaczyć w największych mediach. Jest ona też zwalczana przez należące do globalnych korporacji portale społecznościowe. Odtrutką na powszechne zbrodnicze kłamstwa klimatystów można znaleźć w książkach naukowych — takich jak wydana przez 3s media i Fundacje Najwyższy Czas praca „Zmiany klimatu. Polityka, ideologia, nauka, fakty” autorstwa profesora Piotra Kowalczaka.

Wydawca pracy informuje, że książka „Zmiany klimatu. Polityka, ideologia, nauka, fakty” „ma blisko 800 stron, jest więc kolejną ogromną monografią, którą w ostatnim czasie wydajemy. To prawdziwa bomba postawiona pod klimatycznym systemem, który niszczy Europę i świat”.

Wydawca pracy Tomasz Sommer stwierdził, że autor pracy profesor Piotr Kowalczyk „to naukowiec, można powiedzieć, z jądra systemu naukowego. Przez lata był szefem poznańskiego oddziału i wiceszefem całości największej polskiej instytucji zajmującej się pogodą, czyli Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Książka „Zmiany klimatu”, której przedsprzedaż właśnie rozpoczynamy, to jego opus magnum, zawierające szczegółowy, drobiazgowy wręcz przegląd obecnego stanu obiektywnej wiedzy naukowej na temat zmienności i dynamiki klimatu, stojący w jaskrawej sprzeczności z parareligijnym dogmatyzmem klimatycznym promowanym przez lewicowych polityków”.

Sonda
Wczytywanie sondy...
3
1
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo