Wspieraj wolne media

Islam zagraża cywilizacji zachodu

0
0
3
Okładka książki
Okładka książki / Fot. 3s media

Lewica i pseudoliberałowie w swej nienawiści do zachodniej cywilizacji, by zniszczyć zachód, ściągają islamskich imigrantów do Europy. Coraz bardziej popularne ekstremistyczne (w duchu salafickim) postrzeganie przez islamskich imigrantów tego, jak powinien wyglądać świat podporządkowany islamowi, jest bliskie w niektórych sprawach globalistom i komunistom – islamscy ekstremiści jak lewica i globaliści chcą rządu światowego kierującego wszelkimi sprawami, likwidacji państw narodowych i demokracji.

Islamscy imigranci przybywający do Europy nie są zainteresowani przyjęciem zachodnich norm. Celem bliskiego zasięgu zbyt wielu islamskich imigrantów w Europie jest pasożytowanie na Europejczykach (korzystanie z socjalu bez podejmowania pracy, grabienie Europejczyków i gwałcenie Europejek). Celem dalszego zasięgu jest narzucenie islamskiego ustroju społecznego i politycznego całemu światu.

Pisanie prawdy o zagrożeniu, jakim jest islam, jest politycznie niepoprawne i karane przez reżimy lewicowe i pseudo liberalne. Warto więc zakupić, póki nie jest zakazana, spalona na politycznie poprawnym stosie (jako mowa nienawiści), wydaną przez 3S media i Fundacje Najwyższego Czasu, ponad 800 stronicową, książkę „Światy Islamu” autorstwa Marka Chodakiewicza.

W tym ogromnym dziele czytelnicy znajdą informacje między innymi o: różnorodności nurtów islamu, założycielu islamu Mahomecie, świętej księdze islamu Koranie, instytucjach, prawie, teologii i filozofii islamu, obyczajowości, prawie religijnym, historii ekspansji islamu, sektach islamskich, różnych formach tradycyjnych rządów, walce o Ziemię Święta z chrześcijanami, Państwie Islamskim, islamie w krajach postsowieckich, krajach islamskich w Azji, Afryce, i krajach nad Morzem Śródziemnym, mniejszościach islamskich w Chinach i Indiach, Turcji i obecności islamu w Europie.

Unia Europejska zadecydowała o przysłaniu do naszego kraju, w ramach paktu migracyjnego, milionów islamskich imigrantów (głównie młodych mężczyzn) sprawiających kłopoty w Europie Zachodniej, w tym leni niechcących pracować (i pasożytujących na socjalu), analfabetów niemających żadnych umiejętności na współczesnym rynku, kryminalistów, terrorystów, zboczeńców i wariatów. By wiedzieć, kto do nas przybędzie, by uczynić z naszego życia piekło, warto przeczytać „Światy islamu” Chodakiewicza.

 

Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo