Dr Grossman: Płeć nie jest przypisana przy urodzeniu, jest ustanowiona w momencie poczęcia

4
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

Lekarz psychiatra dzieci i dorosłych dr Miriam Grossman dostarcza sporą dawkę dowodów na temat tak zwanej “opieki medycznej” dotyczącej zmiany płci. Obala też pogląd, że płeć jest “przypisana przy urodzeniu”.

  • Kampania Polska Katolicka, nie laicka opublikowała na swoim kanale na YouTube wypowiedź dr Miriam Grossman podczas niedawnego przesłuchania przed komisją Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.
  • Dr Grossman: Płeć nie jest przypisana przy urodzeniu. Płeć jest ustanowiona w momencie poczęcia i jest uznawana w momencie narodzin, jeśli nie wcześniej.
  • Zaznaczyła, że trzy lata temu Finlandia wprowadziła ścisłe ograniczenia zmiany płci dla nieletnich. To samo zrobiła Szwecja po tym, jak u 14-letniej dziewczynki stwierdzono osteoporozę i złamanie kręgosłupa po braniu leków blokujących dojrzewanie.
  • Zobacz także: Bosak: Toczy się rywalizacja o to, gdzie jest przywództwo polskiego obozu niepodległościowo-suwerennościowego

Kampania Polska Katolicka, nie laicka opublikowała na swoim kanale na YouTube wypowiedź dr Miriam Grossman podczas niedawnego przesłuchania przed komisją Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. 

Dr Grossman: Płeć nie jest przypisana przy urodzeniu

Płeć nie jest przypisana przy urodzeniu. Płeć jest ustanowiona w momencie poczęcia i jest uznawana w momencie narodzin, jeśli nie wcześniej - zaznaczyła lekarka.

Jej zdaniem twierdzenie, że płeć jest przypisana przy urodzeniu jest pozbawione podstaw naukowych. Dodała, że taki język prowadzi ludzi, zwłaszcza dzieci, do myślenia, że mężczyzna i kobieta to określenia arbitralne, które mogą się zmieniać. 

Dr Meredithe McNamara utrzymuje, że zabiegi społeczne i medyczne to jedyna opierająca się na dowodach forma leczenia, a badania naukowe mają pokazywać, że ratuje życie - powiedziała, dodając, że bez tego leczenia, dzieci miałyby popełniać samobójstwa. 

Cóż, rosnąca liczba krajów skutecznie zakazała korzystania z opieki, do której się odnosi i dzięki Bogu nie ma fali samobójstw ani innych katastrof zdrowia psychicznego - wskazała dr Grossman.

Czytaj także: Wbrew rodzicom lekarze odłączyli dziecko od aparatury. W poniedziałek nastąpiła śmierć dziewczynki

Ryzykowna “opieka medyczna”

Zaznaczyła, że trzy lata temu Finlandia wprowadziła ścisłe ograniczenia zmiany płci dla nieletnich. To samo zrobiła Szwecja po tym, jak u 14-letniej dziewczynki stwierdzono osteoporozę i złamanie kręgosłupa po braniu leków blokujących dojrzewanie.

Dodała, że “dochodzenie wykazało: «Ryzyko związane z blokadą dojrzewania i leczeniem hormonalnym dla osób poniżej 18. roku życia przewyższa ewentualne korzyści»”.

Norwegia również przeprowadziła analizę danych i wprowadziła podobne zmiany w swojej polityce - zaznaczyła.

Praktyka medyczna dr Grossman koncentruje się na młodych ludziach z zaburzeniami płci i ich rodzicach. Wierzy, że każde dziecko rodzi się we właściwym ciele. Lekarka głośno mówiła o zawłaszczeniu jej zawodu przez ideologów, co prowadzi do niebezpiecznych i eksperymentalnych metod leczenia dzieci oraz zdrady rodziców.

Źródło: youtube.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
4
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo