Wspieraj wolne media

TVMN produkuje film o Kaczyńskim. Barełkowski: "Nie zamierzam ukrywać żadnych kłopotliwych faktów z jego biografii"

0
1
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. TVMN

Prezes TV Media Narodowe PSA Piotr Barełkowski wyjaśnił, że najnowszy film o postaci Jarosława Kaczyńskiego będzie opowiadał o prezesie Prawa i Sprawiedliwości w pełni obiektywnie.

Prezes TV Media Narodowe PSA Piotr Barełkowski wyjaśnił, że najnowszy film o postaci Jarosława Kaczyńskiego będzie opowiadał o prezesie Prawa i Sprawiedliwości w pełni obiektywnie. Celem produkcji jest ukazanie prawdy o jednym z największych polityków w nowoczesnej Polsce.

Moim celem jest przedstawienie obiektywnego portretu Jarosława Kaczyńskiego. Nie zamierzam ukrywać żadnych kłopotliwych faktów z jego biografii, ale też pokaże prawdę o jego dorobku. W filmie oddam głos apologetom Prezesa i jego radykalnym przeciwnikom politycznym. Jesteśmy winni Polakom niezakłamany obraz byłego przywódcy ich państwa - podkreślił Piotr Barełkowski.

Redakcja TVMN podziękowała również za pierwszy tysiąc złotych wpłaconych przez widzów na powstanie filmu o Kaczyńskim.

Czytaj więcej: Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu. Macron chce na świecie zawieszenia broni. Poprosił o pomoc chińskiego przywódcę

Powstaje film o Jarosławie Kaczyńskim! 

Prezes TV Media Narodowe PSA Piotr Barełkowski poinformował, że powstaje film o postaci Jarosława Kaczyńskiego. Produkcja ma przedstawić w sposób niezależny, obiektywny i nie poddany poprawności politycznej osobę prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Telewizja Media Narodowe produkuje film o Jarosławie Kaczyńskim. Bez wazeliny, ale i bez niepotrzebnego hejtu. Cała prawda o tej jakże ważnej dla współczesnej Polski postaci - zapowiedział prezes TV Media Narodowe Piotr Barełkowski.

Koszt całkowity produkcji filmu o Kaczyńskim wyceniono na około 150 tysięcy złotych. Z tego powodu Piotr Barełkowski poprosił widzów TV Media Narodowe o wsparcie tej ciekawej produkcji, która może zainteresować wszystkich zainteresowanych polską sceną polityczną oraz jej historią.

Źródło: tvmn.pl, facebook.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
0
1
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo