Wspieraj wolne media

TVMN zatrudni wydawcę programu publicystycznego. Oferujemy pracę w nowej telewizji publicystycznej i możliwość rozwoju zawodowego

4
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Telewizja Media Narodowe poszukuje osoby na stanowisko: wydawca programu publicystycznego. Oczekujemy m.in. doświadczenia pracy w mediach i umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji.

Miejsce pracy i redakcja TVMN znajduje się w centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich.

Obowiązki wydawcy programu publicystycznego

Do obowiązków wydawcy programu publicystycznego należałoby:

  • Wykonywanie researchu
  • Opieka nad pasmem publicystycznym
  • Dbanie o jakość redakcyjną i techniczną publikowanych materiałów
  • Współpraca z prezenterami oraz zespołem technicznym
  • Współpraca z grafikami oraz montażystami
  • Praca reporterska przy wydarzeniach
  • Optymalizacja kanałów social media

Czego oczekujemy?

Od osoby ubiegającej się o stanowisko wydawcy programu publicystycznego oczekujemy:

  • Doświadczenia pracy w mediach
  • Umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Wiedzy na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych
  • Zarządzania zespołem
  • Dobrej organizacji pracy

Co oferujemy?

Telewizja Media Narodowe oferuje pracę w nowej telewizji publicystycznej, możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy, aby osoby chętne swoje zgłoszenia wysyłały na adres: [email protected]

Sonda
Wczytywanie sondy...
4
0
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo