Wspieraj wolne media

Kontrowersyjna wystawa we Wrocławiu. Jest reakcja Wiceprezesa Młodzieży Wszechpolskiej. Osowski: "Ta naklejka dosadnie wyraża, co o tym sądzimy"

0
0
0
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/Leszek Szymański

Jak zauważył Marcin Osowski we Wrocławiu w miejscach publicznych zamieszczono wystawę pod tytułem "Zdejmij mundur, przeproś matkę". Wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej Marcin Osowski postanowił na własną rękę zaradzić temu skandalicznemu problemowi.

Jak zauważył Marcin Osowski we Wrocławiu w miejscach publicznych zamieszczono wystawę pod tytułem "Zdejmij mundur, przeproś matkę". Hasło to krzyczały między innymi feministki podczas strajku kobiet. Wymagały one, aby policjanci nie blokowali ich agresywnych protestów. Kontrowersyjny obraz przedstawia nagiego mężczyznę, który klęczy przed starszą kobietą, błagając o litość i przebaczenie, w tle zaś widać mundur podobny do tego jaki nosi Straż Graniczna.

Publiczna wystawa we Wrocławiu pod nazwą „Zdejmij mundur, przeproś matkę”. Matkę rannych i zabitych mundurowych powinna przeprosić autorka - napisał Marcin Osowski.

Czytaj więcej: Spór w Małopolsce nadal trwa. Tamtejszy sejmik nadal bez marszałka. Kmita po raz trzeci przegrał z radnymi Prawa i Sprawiedliwości

Jest reakcja wiceprezesa Młodzieży Wszechpolskiej

Wystawa została zasłonięta przez kogoś, jednakże została ona później zerwana. Wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej Marcin Osowski postanowił na własną rękę zaradzić temu skandalicznemu problemowi. Zamieścił on naklejkę z dosadnym hasłem: "Przerwa w nadawaniu ruskiej propagandy".

Dwa dni temu wrzuciłem post informujący o skandalicznej wystawie we Wrocławiu. Wczoraj ktoś postanowił nakleić tam kartkę z hasłem murem za polskim mundurem, ale została zerwana. Dziś postanowiłem wrócić ze swoją naklejką, która dosadnie wyraża, co o tym sądzimy - poinformował Marcin Osowski.

Dodał również, że nieopodal spotkał konferencję prasową zorganizowaną przez kombatantów, którzy również sprzeciwili się tej wystawie.

Przypadkiem spotkałem media i konferencję prasową kombatantów, którzy nie zgadzają się z przekazem tej wystawy. Podziękowałem żołnierzom, w tym kombatantowi AK za służbę i to, co zrobił dla Polski. Miejmy nadzieję, że przekaz Moskwy we Wrocławiu został zerwany na stałe - dodał wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej.

Źródło: tvmn.pl, x.com

Sonda
Wczytywanie sondy...
0
0
Zapisz na później
Wczytywanie komentarzy...

Polecane

Przejdź na stronę główną
Na żywo